IVF, ICSI, IUI Jūnijs/ Jūlijs 2023

cipsis

Slēdza cipsis: "Limits".
MsBiMe

Lienite923
Nastjak2
Pilens
Paldies

femmefatale
KaraLieNNe
Paldies liels par ieteikumu!

initalaura
Es tev ieteiktu pēc gynofort atjaunot maksts mikrofloru un palietot probiotiķus intīmai zonai.

Vai kādai pirms Fet ir gadījies apsaldēties? Vai transferu neatceļ? Man laikam mašīnas kondicionieris sapūtis sejai labo vaigu. Vakar pamodos ar sāpošu galvu un zobu. Iedzeru pretsāpju zāles.Šorīt jau daudz labāk. Bet braucu pie zobārsta uz apskati. Iekaisuma nav tij sapūsts. Izrakstīja antibiotiku bet nezinu vai varu dzert. Uzrakstīju dakterei redzēs ko teiks.

sintulis210
Man kad taisīja pirmo iui, arī bija antibiotikas jādzer, daktere teica, ka tās konkrētas ir atļautas jebkurā grūtniecības termiņā, un nav pamata uztraukumam.

femmefatale

sintulis210
Viss atkarīgs no antibiotikām, ja amoksicilīns, tad nav ko satraukties, to pat grūtniecības laikā drīkst.

Sveikas. Vēlējos uzzināt,ja dakteris nosūta uz analīzēm un protams visas par maksu es varu aiziet pie sava ģimenes ārsta un pajautāt vai viņa var uzrkastīt uz NVD? Kāda ir tā darijusi?

Ligita21
Esmu tā darījusi, mana valsts ginekologe bija devusi, protams, ne visas analīzes ar nvd ārsta nosūtījumu apmaksā, bet tāpat nedaudz ietaupīju.

veesma
Jā protams ,ka ne visas ,bet vismaz kaut kas ietaupās.

Kurā klīnikā Tu ej?

Sveikas. Nu pārdzīvojumi pēc pārdzīvojuma. Vakardien biju uz otro skrīningu, bēbim viss labi, prieks un laimes asaras un tad pārbaudīja man dzrmdes kakla.garumu, un ir slikti 1.9, šodien Vītiņa uzlika kaut kādu tur uzliku gumijas un protams gultas režīms līdz beigām. Saprotu ka ir nopietni bet netā maz info var atrast par šo visu. Varbūt cāleņu vidū ir kādai kurai jau ir bijusi grūtniecība un bijis kas līdzīgs.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18436593