IVF, ICSI, IUI Jūnijs/ Jūlijs 2023

cipsis

Slēdza cipsis: "Limits".
Pilens

zipa1981
Ieraksti cāļa meklētājā - samazināts dzemdes kakla garums, ir ļoti daudz tēmas par šo, daudzām tā notiek. 1,9 ir samazinats, bet nav sliktākais rādījums! Bet tajās diskusijās vari palasīt un saprast kas un kā, kā arī ir daudz dažādas iespējas kā uzlabot situāciju.

Ligita21
Es Ivf Riga, kur pari procesu ej . Šajā procesā tēriņi ir lieli, tāpēc noteikti jāizmanto iespēja ietaupīt.

femmefatale
Jā amoksicikinu izrakstija. Pastāstīju aptiekārei situāciju un viņa man iedeva nimesilu. Teica ka ar to tikšot uz strīpas

MsBiMe

Esmu mājās, pārsliņa puncī Kaut nu izdotos!

No šodienas jāsāk Lubion špricēt un jāgaida Gulbīšdiena 24.07. Tik sireāla sajūta

MsBiMe
Forši

Papildināts 14.07.2023 19:53:

MsBiMe

Sarakstīju vēl, bet neparādījās

Papildināts 14.07.2023 19:55:

MsBiMe
Manējā no 05.07. Šodien mokoši gaidu pirmo hcg. No transfēra brīža visu laiku velk vēderu kā uz mēnešreizēm. Krūtis ta sāp, ta nesāp...

MsBiMe
Lai veiksmīgs transfērs

Šodien biju vizītē pie dakteres. Taisīsim ERA testu un daktere teica,ka pie reizes uztaisīsim arī Histeroskopiju. Vai viņu taisa tā bez iemesla? Jo USG viņa nekādus saaugumus neredzēja.

KaraLieNNe

Ligita21
USG var arī neredzet polipus. Neredz plevīti, kas ir pie dzemdes sieniņas un traucē embrijam piekerties. Ja atrod polipus tos uzreiz izgriež, plēviti noņem

MsBiMe
Lai izdodas! Kā saka fingers crossed

MsBiMe

veesma
Lienite923
Paldies

dgnj1
Saņēmi hcg?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18436593