IVF, ICSI, IUI Jūnijs/ Jūlijs 2023

cipsis

Slēdza cipsis: "Limits".
Ampula

Man pēc vēnu operēcijas kādu laiku bija jādur asinsšķidrinošie-fraxiparine,tas laikam tas pats clexane vien ir un vēnu ķirurgs ieteica pēc dūriena nekadā gadījumā nemasēt to vietu un tikai viegli pieturēt vatīti,lai neveidotos zilumi,jo ja masē šo medikamentu vinš izplūsts un ja to dara pielietojot kaut vai mazāko spēku veido zilumus.

Oasis

femmefatale
Es kādu labu laiciņu nebiju šeit ienākusi, nonācu palasīt, kā citām meitenēm pa šo laiku iet, un ieraudzīju Tavu ziņu! ❤️ kā jau viena meitene te minēja, arī tas ir tas, kas man bija vajadzīgs - mazs cerību stariņš, ka viss ir iespējams. No sirds priecājos par jums, turu visus īkšķus, lai pēc visa, kam iets cauri, mazais noturās! ❤️

Papildināts 05.08.2023 11:13:

*ienācu, protams.. nevis nonācu

femmefatale

Oasis
❤️

Papildināts 05.08.2023 13:49:

Varbūt kādai vajag pierakstu pie Zanes Vītiņas EGV 15.08. uz plkst. 13:30? Man pieraksts ir jau sen izveidots, ar eveselībaspunkts.lv starpniecību. Gatavojos atteikties, ja kādai vajag - varam saskaņot pieslēgšanos,lai Jūs pārķertu brīvo laiku.

Sveiciens!

tatad 01.08 bija ET, daktere analīzes nozīmējusi tikai 15.08, gribēju jautāt vai var iet ātrāk nodot HCG? Un vai nodot ātrāk vispār kaut kas uzradīsies? Manī dīdās nemiers

femmefatale

Madara94
Vari droši nodot 8 vai 9 dienā pēc transfēra, daudzi ārsti praktizē šādu pieeju. Ja grūtniecība ir iestājusies, tad rezultātam būtu jābūt.

femmefatale

liels paldies

interesanti kāpēc ir tāds divu nedēļu periods, vai man vienīgajai tik vēlu jānodod analīzes?

femmefatale

Madara94
Es kad biju IVF Riga pie Kalvānes tad man arī bija 14 dienā jānodod, lai gan citi IVF ārsti savām pacientēm praktizēja analīžu nodošanu 10 dienā. Es vienmēr pati nodevu 8dienā. AVĀ abas reizes man bija 9 dienā. Intervāls atkarīgs no tā,kādām vadlīnijām ārsts seko konkrētā gadījumā.

femmefatale

Paldies, Tu esi ļoti zinoša!

ja runājam par grūtniecības testiem, vai ir jēga tādu taisīt tagad pēc transfēra vai tomēr asins analīzes būs precīzākas?

Madara94
Neķēpājies. HCG maksā tikpat, cik grūtniecības tests un ir precīzs.

Scandi
Es to jautājumu nebiju domājusi naudas izteiksmē salīdzināt, bet gan, ja tests rāda negatīvu/ pozitīvu vai nododot HCG tur arī nekas nebūs "uzaudzis"/ "pieaudzis"?

Papildināts 05.08.2023 19:57:

Haotiski uzrakstīju, bet cerams doma skaidra!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18436593