IVF, ICSI, IUI Jūnijs/ Jūlijs 2023

cipsis

Slēdza cipsis: "Limits".
femmefatale

Madara94
Meitenes ir dalījušās pieredzē, ka mājas testi ir balti kā sniegs,taču laboratorijas tests ir pozitīvs ar pieklājīgu HCG. Man gan personīgi nekad tā nav gadījies, es savā dzīvē esmu uztaisījusi nu ļooooti daudz testu. Man nekad nav bijis falši pozitīvs tests, kā arī nav bijis falši negatīvs.

Ar tiem mājas čuru testiem ir tā, ka mājas testu var taisīt, ja spēsi mierīgi uztvert to,ka tas var būt negatīvs, bez liekiem pārdzīvojumiem. Es mājās vienmēr testojos pēc transferiem sākot ar 5 dienu. Pēdējā transfērā jau 4 dienā taisīju, jo no otrās dienas vilka vēderu un ķņudināja vienā punktā un es sapratu,ka IR. Priekš sevis esmu atklājusi, ka man labākie un jutīgākie ir Drogas facelle testi,gan stripas, gan kasete.

Es tieši šodien taisīju testu (5. diena) un nu ir balts, bet sāku pētīt mūsu testus, kas vispār ir pieejami, viņiem jūtīgums ir sākot no 20 - 25, līdz ar to, ja ir pats sākums, tad reāli var arī neko neuzrādīt. Var jau, protams, arī būt, ka man ir negatīvs un viss slikti.

Man gan analīzes sanāk 9. dienā.

femmefatale

Paldies nedaudz jau tā nezināšana dzen izmisumā, bet es protams labāk paļaušos uz asins analīzi, tā būs drošāk, tur tad arī būs skaidrs ir vai nav izdevies turklāt, palikušas dažas dienas tikai.
Jā, man ir 5 diena pēc transfēra, bet izņemot nelielu velkošo sajūtu muguras lejasdaļā nekā vairāk arī nav! bet kā jau iepriekš lasīju, ne vienmēr var būt kāda sajūta!

Papildināts 05.08.2023 20:17:

TePatVien
Man nez kāpēc vienmēr un (visdrīzāk tas ir tikai manā galvā) tie testi neliekas ļoti pārliecinoši ...

femmefatale

TePatVien
Facellei jutīgums ir 10. Aptiekā ir pieejams zalš Pregna test tests, kurš ir ar jutījumu 5 ja nemaldos, bet viņš maksā 5/6 euro. Tādu gan nekad neesmu pirkusi, žēl naudas.

femmefatale
O paldies, nemaz nezināju, ka ir LV tādi. Bet nu man ir sliktas nojausmas, lai gan vakar vakarā pēkšķi pacēlās temperatūra uz 37.3. Kkāda cerība jau ir.

Papildināts 05.08.2023 21:06:

Vispār, par to temperatūru runājot, tas ir normāli? Jo man tagad atkal ir augšā uz 37.1

picka

TePatVien
Temperatūru paaugstina progesterons, ko lieto. Un/vai grūtniecība, jo tās laikā arī dabīgā veidā paaugstinās progesterons.

Vai konkrēti Tev temperatūra no progesterona medikamenta vai no grūtniecības, to nevar pateikt.

Kāds ir process pēc neveiksmīga transfēra? Un, vai iesakāt palikt tur pat vai mainīt klīniku/ārstu uz otro mēģinājumu?

femmefatale

TePatVien
Tev jau gulbīšdiena pienāca? To vai palikt, vai manīt Tev pašai jāsajūt ar savu iekšējo čuijku. Pirms maiņas der uzklausīt ko par radušos situāciju domā Tava esošā ārste, + var vienkārši aiziet pie kāda ārsta pakonsultēties, iegūt citu skatījumu. Tad salīdzināt uz izvēlēties to, kas Tev liekas pareizāk.

femmefatale
Mana gulbīšdiena ir rīt, bet es nopirku to dārgo zaļo testu un šodien ir balts kā sniegs. Jā, es stresoju par daudz, esmu nepacietīga un man būtu jābūt mierīgākai, bet nu grūti jau.

Kādi jautājumi vispār būtu jāuzdod pēc? Jo man vizīte ir 9.08., galvā ir pilnīgs tukšums par šo visu.

Mums arī nav tā, ka ir uzstādīta konkrēta diagnoze, kāpēc mums nesanāk dabīgi, jā - spermogramma nav perfekta, bet nav arī ļoti slikta, jā, man ir bijusi dzemdes kakla konizācija, bet tā, lai pateiktu, jā, šie ir iemesli - nav tā.

Es te bišķi aizplūdu.. sorry.

TePatVien
Es pēc neveiksmīga transfēra vienkārši uzklausīju ārsti un jautāju, ko darīt tālāk. Paliku turpat, jo, manuprāt, katrs jauns ārsts tomēr nosacīti sāk no nulles punkta, bet esošais turpina ar citu taktiku (nu manā gadījumā tika izvēlēta cita stimulācijas metode un palielināta progesterona deva).

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18436593