IVF, ICSI, IUI Jūnijs/ Jūlijs 2023

cipsis

Slēdza cipsis: "Limits".
Happy_pants

TePatVien
Mana pieredze bija tāda, ka

1.klīnikā laboratorijā neizveidojās embriji, izskaidrojumu nebija nekādu. Ar nedrošību un bailēm, bet ieklausoties sevī - uzrakstīju NVD iesniegumu un nomainīju klīniku.

2.klīnikā viens embrijs sanāca, bija pārstimulācija, nebija pārbaudīta dzemde, bet veica transfēru.. neveiksmīgi. Pēc mana jautājuma ārstam ko darīt tālāk, saņemot atbildi sapratu, ka jāmaina klīnika.

3.klīnikā tiku no A-Z pārbaudīta atrada dzemdē par daudz baktērijas, implantācijas logs ļoti nobīdījies. Bija stimulācija un tad pēc mana lūguma uzreiz vēl viena stimulācija, jo bija tikai viens ģenētiski labs, otrs.. līdz 5.mēn attīstītos un tad vairs ne, jo trūka šūnu ar ko attīstīies. Transfērs ar labo embriju neizdevās, bet paliku pie tā paša ārsta, jo bija vēl embriji no otrās stimulācijas. Tika skaidrs plāns izstrādāts, pārbaudīja vēlreiz visu un tagad pēc transfēra gaidam pirmo vizīti pie daktera ar šo dakteri kā uz viena viļņa un tas ir tas, kas man ir svarīgi un kas ir aizvedis līdz veiksmīgam rezultātam, savstarpēji laba sadarbība

TePatVien
Es pēc neveiksmīga transfera biju vizītē pie cita daktera jo mana ārste atvaļinājumā. Viņš man apstāstīja iespējamos variantus ko varētu pārbaudīt. Iestājos atkal valsts rindā. Man vēl klīnikā 2 embriji. Domājam pa savu naudiņu FET kad daktere atgriezīsies.

cipsis
Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18436593