Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ziemcietes. Un baltā hortenzija.

Jaukaa

Jaukaa

Svieki visiem!

Varbūt ir iespēja padalīties ar ziemcietēm.

Un arī ar balto hortenziju?

Paldies!

Rīga. Rīgas rajons.

Pret lielo šokolādi, vai kādu augli vai lētām naudiņām.

Ja var lūdzu uzrakstīt. Tel.nr. 26874373

Atzvanīšu.

Varu padalīties ar flokšiem. tie man dažādi, rozā ar/bez/un..visādos toņos,.balti un citi, tuvākajā laikā ķeršos ēnas dobei, jo ja līdz šim tur bija tikai ēna no kaimiņa ābeles un tur zielie flokši vislabāk izskatījās, tad tagad kad kaimiņš uzcēla 2m dēļu žogu, tiem tur ir par tumšu un stīdzē, jāmeklē jaunas mājas dārzā.

LIelziedu īrisi, Lašu krāsas, zili baltie klasiskie, tad vēl kādus pāris gaiši, gaiši zilus, ļoti skaisti, nu jau būs savairojušies, ka ar kādu varu padalīties.

Ja dārza veidošanai un patīk zilās kurpītes,

Krokosmijas Lucifers, Trīs gadu garumā esmu pārliecinājusies, ka tās ir ziemcietīgas, ka aug kā trakas, un šī pavasara divreizēja apsalšana nekaitē augšanai un ziedēšanai. Man jau sāk likties, ka ar viņām kā ar lapseņu pūzni, jo vairāk aiztiek, jo ...

Ķīnas anemone, bet brīdinu ,tā tāda sērga, jāliek kaut kur kur nelien pa visu dobi, vai blakus augi, kas viņu noliek pie vietas, vai jāstāda kā atsevišķu augu, vai augu kopu.

Lielā krastkaņepe, ( Riesenschirm un Snow Ball) abas lielas 2m+, jāierobežo ar lāpstu, šogad taisos to darīt tātad varu padalīties, ja kāds lasa šo, lūdzu, labprāt pret kaut ko (kādu augu) iemainīšu. No maza 12x12 poda stādiņa trīs gadu laikā krūms 1x1 m, bet nekādā gadījumā no tās neatteikšos, jo tad kad viņa zied, tad ir vauuuu.

brūnactiņa, arī prasās pēc dalīšanas.

Tas pirmais kas ienāca prātā, tā ar aizvērtām acīm pa dārzu pārskrienot

Ehinācijas, es centīga būdama visus bērnus izrāvu, Tagad tikai tik cik pašai vajag, bet tās lieliski sējas no sēklām un kā vienā youtobe kanālā skatījos visas daudzgadīgās puķes vislabāk sēt ārā dārzā, jūlijā augustā un augs griezdamās, ietaupīsiet klapatas pavasarī ar gaismas meklēšanu, piķēšanu utt. viņām tas notiks dabiskā procesā jūsu atvēlētajā vietā un māte daba ( mazliet ar jūsu palīdzību) pati visu izdarīs.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436617