Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Par fimozi.

Lana2022

Labvakar! Lūdzu padalaties ar viedokli, ja ir bijusi darīšana ar fimozi. Pašlaik gaidām rindu pie urologa. Vai jebkurā gadījumā lemj par operāciju?


Lana2022
Nu ja ir fimoze tad cita varianta nav. Pieaugs tā priekšādina pie galviņas, jau par nemedikim, domāju, neizklausās labi. Jo mazāks bērna vecums, jo labāk tikt ar šo galā.

Lana2022
Jebkurā gadījumā nelemj gan. Var būt dažādi. Par to ir labs raksts Ģīlim. https://www.santa.lv/raksts/mansmazais/padoms-zenu-vecakiem-kranins-augsa-priecajies-jasatraucas-ja-erekcijas-nav-10377/

Urologs sākotnēji var ieteikt arī citus risinājumus. Operāciju atliek kā galējo risinajumu, ja nav rētaudu un iekaisumu.

Tāda pieredze arī ir Anglijā.

ExCuca Meauk

Paldies par viedokli un vērtīgo rakstu.


Lana2022
Viss ļoti individuāli. Urologs pēta un spriež, ko darīt. Bet parasti pirms operācijas tomēr mēģina ar speciālām smērēm panākt ādas elastību un tikt galā ar masāžām.

Ja ir vairāki iekaisumi, vai ir jau rētaudi, vai ļoti, ka medicīniski to sauktu, laikam par ļoti ciešu fimozi, ja traucē urīna plūsmu utml., tad bez variantiem būs vajadzīga operācija. Un tas būs labākais risinājums.

Meauk
Patiesībā ir satraukums, jo par šo lietu bijām aizmirsuši, jo puisim ir 17.gadi. Rinda pie urologa - 26.jūlijā.

Lana2022
Par tik lielu džekiņu nemācēšu teikt. Tur jau viņam pašam jālemj, uzklausot urologu. Labākais, ka vienā vizītē varēs izrunāt jau kā teju pieaugušais pie viena visus jautājumus un iespējamās problēmas, kas nomāc pa dzimumorgānu un dzimumdzīves līniju ! Un ja taisīt operāciju, tad laikam būtu jāpaspēj līdz pilngadībai, jo pēcāk laikam ir tikai par maksu. To noskaidrojiet!

Meauk
Jā, tieši tā, vizīte būs ļoti vērtīga. Vēl šī BKUS.

dandelion

Lana2022
Manam bija operācija. Ziede minimāli līdzēja tikai tad, kamēr smērēju viņam. Bijām BKUS, tur tā arī teica, ka ziedes ļoti, ļoti, ļoti reti kādam palīdz.

Pie kura ārsta ies BKUS?

Papildināts 22.07.2023 04:56:

Meauk
Jā, šis raksts ļoti labs. Diemžēl, daudzas mammas salasās info, ka 3-4g vai 6-7g (kur nu ko raksta) visam jāatbīdās, sāk "trenēt" to ādiņu (ir pat ārsti, kas to iesaka), kas var novest pie traumām un patoloģiskas fimozes. Pat, ja to dara maigi. Ja nav sūdzību, mammas sirdsmieram var aiziet uz BKUS


Tulpiite

Nē, ne vienmēr uzreiz ir operācija. Manam puikam bija fimoze, bet ne ļoooti traki - caurumiņš bija, bet ļoti ciešs. Palūdzu ārstei pirms operācijas mēģināt Advantan kursu. 3 ned smērē - 3 ned atpūta - 3 ned smērē. Un... mums nostrādāja! Katru vakaru, KATRU VAKARU, puikam kritu uz nerviem un prasīju, vai ir pavingrinājis. Nu jau 3 mēn atvelkas pilnībā un rētojumi neveidojas. Vēl pēc 3 mēn vēlreiz jāatrādās dakterei un, ja viss tikpat labi, tad būsim tikuši sveikā bez operācijas. Dr.Daila Pugačevska ir superīga!

Papildināts 23.07.2023 22:43:

dandelion
Manam palīdzēja, bet tas ir "smags darbs", jo nedrīkst izlaist ne reizi atvilkšanas mēģinājumus.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436657