Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Par fimozi.

Lana2022

Manam bija smēre Advantan. Pēc diviem kursiem nekādu uzlabojumu. Bija operācija.

Papildināts 23.07.2023 22:50:

dandelion
Jā, par to, ka reti smēre palīdz, arī man teica. Arī info lasīju par to. Bet mēģinājām, cītīgi visu ievērojām - nekā.

Papildināts 23.07.2023 22:51:

Tulpiite
Jā, Pugačevska ļoti jauka un zinoša. Tieši pie viņas vedu.

dandelion

Ja pareizi atceros, tad dr Artūrs Vīksne. Nemācēšu teikt, kāds ir šis ārsts.Varbūt ir viedoklis?

Tulpiite
Paldies par pozitīvu pieredzi. Patīkami, ka var būt arī tā. Cik dēlam, tad bija gadu.

gafifsix

Paldies arī par šādu pieredzi.

Arī manam puisim rekomendē operāciju, dienas stacionārā un vispārējā narkozē. Domāju, ka op notiks lokālajā anestēzijā. Un pēc vispārējās narkozes laiž mājās. Nekā nesaprotu, vai tiešām?

Viedokļu dažādībai izlēmām apmeklēt citu bērnu ķirurgu. Lūdzu iesakiet, kurā medicīnas iestādē pieņem bērnu ķirurgi. Arī maksas.

Lana2022
Es piekristu operācijai.

Jā, protams, ka tā vispārējā narkoze var būt ļoti ātra un tajā pat dienā var braukt mājās. Operācija taču ir īsa tādos gadījumos, neoperēs jau stundām ilgi.

Ārzemēs tas vispār tagad moderni arī pieaugušiem vīriešiem.

Papildināts 27.07.2023 12:27:

Ja ļoti grib, var jau par maksu aiziet pie Gīļa kādā privātklīnikā.

Bet iesaku apsvērt gan operāciju un pacensties iekļauties bez maksas līdz pilngadības sasniegšanai.

Papildināts 27.07.2023 12:32:

Lana2022
Es sākotnēji no tēmas domāju, ka bērnam kādi gadi 7,nevis 17.

Es teiktu, lai lieki netērējat naudu, bet pieņemiet lēmumu par operāciju.

Meauk
Paldies par viedokli. Operācijas ilgums plānots 60.minūtes. Vai vienmēr ir pilnā narkozē, arī pieaugušajiem? Nepatīk, ka pilnā narkozē.

Papildināts 27.07.2023 12:35:

Meauk
Jā, 17.gadi.

Lana2022
To visu bija jāmēģina noskaidrot tajā vizītē, kur bijāt.

17 gadu vecumā un pēc urologa redzējuma, ir jāsaprot, ka tur pats no sevis vairs nekas labāk un pareizāk nepaliks, tāpēc atliek tikai operācija.

Papildināts 27.07.2023 13:19:

Lana2022
Pilnā narkoze būtu ieteicama, jo tas orgāns vīriešiem ir dikti sensitīvs pats par sevi, un pat kāda nejauša frāze var piebeigt pašapziņu , bet tu gribi, lai taisa lokālo anestēziju.

Ne, ne, tikai vispārējo.

Meauk
Jā, protams, ka vizītē vajadzēja jautāt vairā, bet stresa ietekmē to neizdarīju. Laikam pietrūkst izpratnes un pārliecības, tāpēc uz 11.augustu pieteicu rindu pie dr A.Ģīļa privātpraksē.

dandelion

Lana2022
Es silti iesaku Dailu Pugačevsku.

Noteikti šī operācija pilnā narkozē. Man puika pēc narkozes vēma, sāpēja galva. Bet palaida sistēmu un ātri bija uz kājām.

Papildināts 28.07.2023 06:09:

Meauk
Arī daudz lasīju un nonācu pie secinājuma, ka šai operācijai īsti mīnusu nav.

Lana2022
Un viņam nekādu sūdzību līdz šim?

Brālim 13g taisīja operāciju. Savulaik nelīdzēja ziede.

Papildināts 28.07.2023 09:33:

Jums ģimenē kadam tā bijis? Mums sanāk tā, ka manam brālim un manan dēlam.

Papildināts 28.07.2023 09:34:

Tikai šodien sapratu, ka Tavam jau 17g, nevis 7g. Tāpēc radās jautājums, vai iepriekš nebija sūdzību.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436657