Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Par fimozi.

Lana2022

Sveiki! Arī mums aktuāls šis jautājums. Dēlu esmu atrādījusi vairākiem speciālistiem. Viens teica, ka "jātrenē", cits ziedi izrakstīja + jāmēģina atvilkt, cits sūta uz operāciju.

Ar to "trenēšanu" var traumēt, tāpēc no šāda ieteikuma atteicos.

Par ziedi uzreiz brīdināja, ka efekts reti kuram. Mums nepaveicās - veiksmes lozi neizvilkām, kaut gan visu cītīgi darījām.

Tātad, paliek operācija. Ir satraukums. Puikam 9g. Cik saprotu, parasti operē BKUS. Varbūt kādi ieteikumi, kā sagatavoties, kad labāk operēt utt?

Manam nav vēl bijusi operācija, bet es to uztvertu kā vieglu risinājumu.

Galvenais, lai pēc operācijas periodā nav skolas, nekādu mācību, treniņu, nometņu, izbraucienu utml. . Lai var nedēļu vai pusotru vienkārši pa mājām mierīgi puspliks padzīvot un veikt apkopi un medicīniskās procedūras, kā dakteri noteiks pēc operācijas. Un viss.

Jūs te gatavojaties tā, it kā nieru transplantāciju veiktu

dandelion

Meauk
Nuuuu, nekas patīkams nav. Bērnam viss sūrst, sāp, čurāt baidās, līdz ar to arī negrib uzņemt šķidrumu.

Esmu arī ar citām mammām komunicējusi, kuru puikām bija cirkumzīcija. Nav nieru transplantācija, bet nav arī zoba izraušana.

Arī biju domājusi, ka sīkums - čiks un viss. Izrādās, ka nē.

Papildināts 28.07.2023 13:42:

UllaO
Taisījām BKUS. 2 nedēļas pa mājām, mēnesi brīvs no sporta.

dandelion
Gandrīz pilngadīgam jauneklim jau nu no tā nebūtu jābaidās. Arī ar teju pusaudzi var sarunāt. Čurāt dušā, bidē vai kaut izlietnē pirmo laiku utml.

Sievietēm kaut kā tik daudz trakāk pa dzīvi jāpārdzīvo visādas operācijas un manipulācijas, ka cirkumcīzija ir s... uz kociņa.

dandelion

Meauk
Es atbildēju dalībniecei, kuras puikam 9g.

dandelion
Paldies!

zucits

Dēlam bija operācija. 2x bijām uz konsultāciju BKUS, divi dažādi ķirurgi teica, ka jāoperē. Uzreiz rakstīju uz operāciju, kas jādara jādara, nav ko vilkt garumā. Protams, ka bailes kā būs. No rīta iestājas dienas stacionārā, par cik mans dēls bija visvecākais tanī dienā, paņēma tikai 14.00 uz operāciju. Pa priekšu mazākos. Paņemiet līdzi datoru, vai citas lietas kas bērnu interesē, jo tas laiks velkas lēnu kamēr gaida. Ēst, dzert nedrīkst. To jau mājās jāuzrunā ka būs jāpaciešas. Kad atmostas no narkozes, tad apskata ārsts un drīz laiž prom. Manam biia metāliska garš mutē un apdullis, apreibis. Bet tas jau kā kurš reaģē uz narkozi. Pēcoperācijas periods arī nav pārāk viegls, bet nav arī tā, ka ļoti traki.

zucits
Paldies par pieredzi. Cik dēlam bija gadu? Bija fizioloģiska vai iegūta (patoloģiska) fimoze?

Pie kuriem ārstiem BKUS bijāt?

dandelion

zucits

UllaO, dēlam 8 gadi bija, kad operēja. Bija jau šaura tā priekšādiņa. Bija iekaisums mazam, uzņemšanā ķirurgs atrāva ar spēku un tad radās sarētojumi. Būs labi, izrunā ar dēlu visu, izoperējiet un sirds būs mierīga. Es priecājos, ka nevilkām garumā. BKUS bijām.pie Zanes Ābolas, ļoti jauka ārste. Atbildēja uz visiem jautājumiem. Es ieteiktu sarakstīt visus jautājumus uz lapiņas, jo uzteaukumā citreiz piemirstas pajautāt. Arī par pēcoperācijas periodu pajautā kā būs, kas jādara. Operējošais ārsts ir tas, kurš tajā dienā dienas stacionārā operē. Anesteziologa konsultācijā noteikti iesaku pajautāt cikos pēdējo reizi var paēst iepriekšējā vakarā. Un līdz cikiem drīkst dzert. Veiksmi!

Papildināts 30.07.2023 12:57:

UllaO, dēlam 8 gadi bija, kad operēja. Bija jau šaura tā priekšādiņa. Bija iekaisums mazam, uzņemšanā ķirurgs atrāva ar spēku un tad radās sarētojumi. Būs labi, izrunā ar dēlu visu, izoperējiet un sirds būs mierīga. Es priecājos, ka nevilkām garumā. BKUS bijām.pie Zanes Ābolas, ļoti jauka ārste. Atbildēja uz visiem jautājumiem. Es ieteiktu sarakstīt visus jautājumus uz lapiņas, jo uzteaukumā citreiz piemirstas pajautāt. Arī par pēcoperācijas periodu pajautā kā būs, kas jādara. Operējošais ārsts ir tas, kurš tajā dienā dienas stacionārā operē. Anesteziologa konsultācijā noteikti iesaku pajautāt cikos pēdējo reizi var paēst iepriekšējā vakarā. Un līdz cikiem drīkst dzert. Veiksmi!

Papildināts 30.07.2023 13:01:

Bijām arī uz konsultācija pie dr.Aleksejeva, mazrunīgs. Operēja dr.Mohits Kakars, pirms operācijas sarunā un pēc operācijas sarunā ļoti feins ārsts komunikācijā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436657