Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Par fimozi.

Lana2022

zucits
Ārprāts, kāpēc tā dara (atrauj)?

Paldies par stāstu.

Paldies par viedokļiem.

fifsix
Nē, sūdzību nav. Jā, ir bijusi fimoze dēla tēvam. Arī bija operācija,bet ne ar pilno narkozi.

UllaO
Arī mums ir satraukums. Ļoti negribās pilno narkozi.

Meauk

Jā, labāk, ka brīvlaiks. Vairs tikai mēnesis, ganjau nepaspēs.

dandelion

Cik ilgi pēc op saglabājās sūdzības?

zucits

Cik ilgi dēlam saglabājās sūdzības?

Papildināts 30.07.2023 19:32:

Nesapratu, kurā mirklī notika atraušana, pirms vai pēc op?

dandelion

Lana2022
Pirmās divas nedēļas bija regulāras sūdzības, sāpes čurāt, tad retāk. Pēc mēneša viss ok.

zucits

Lana 2022 piedod, negribēju sabiedēt. Vnk.iepriekš meitene jautāja vai iedzimta vai iegūta fimoze. Atbildēju, ka sanāca nokļūt uzņemšanā, jo bija iekaisums, un uzņemšanas ķirurgs to izdarīja. Pēc tam radās sarētojumi. Tas bija vēl pirms operācijas. Neviens neko konsultācijas laikā tādu nedarīs. Gribu uzmundrināt nebaidīties, saņemties un nevilkt garumā. Jo tāpat jau būs jāoperē. Pēc operācijas pirmo nedēļu bija sūdzības ejot uz tualeti, pēc tam jau viss kārtībā. Vēlu veiksmi un veselību!

dandelion
zucits

Paldies par dalīšanos pieredzē. Un arī Jūsu puišiem bija vispārējā narkoze?

dandelion

Lana2022
Un arī Jūsu puišiem bija vispārējā narkoze?

Jā. Citus variantus nemaz nepiedāvāja.

dandelion
Interesanti, vai pieaugušajiem puišiem arī ir pilnā narkoze ?

zucits

Lana2022, jā vispārējā narkozē. Citu neko nepiedāvāja. Vizītes laikā pajautājiet par citām iespējām. Man pašai bijušas vairākas gienkoloģiskas operācijas, visas vispārējā narkozē.

zucits
Paldies. Vīram pirms 30gadiem šāda op bija lokālajā anestēzijā.

Pirms 25 gadiem man kariesu zobod laboja bez atsāpināšanas.... Ļoti stulba un slikta pieredze. Nesaprotu, kāpēc es to pieļāvu un kāpēc vecāki nenoprotestēja.

Manuprāt, bailes no mūsdienu vieglas vispārējās narkozes ir teju noziegums pret bērna/cilvēka ciešanām. Kā arī ārstu sarunas, komentāri un negaidīti pavērsieni operācijas laikā nebūt nav jautrākā lieta, ko atcerēties.

Turklāt, 17 gadīga džekiņam reakcijas jau nu tiešām paredzēt nevar.

OK, man bija lokālā atsāpināšana rokas pirksta operācijai, gana sarežģīta, bet es biju jau pādzīvojusi dāmīte. Ja būtu iespēja izvēlēties, tad ņemtu vispārējo.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436657