Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Par fimozi.

Lana2022

Meauk
+100


17 gadīgs jauneklis jau pats būtu spējīgs izlemt kādu narkozi.

dandelion

Lana2022
Vīram pirms 30gadiem šāda op bija lokālajā anestēzijā

Gadu laikā daudz kas mainījies. Arī pilnā narkoze vairs nav tik "agresīva". Godīgi sakot, es laikam nemaz nepiekristu lokālajai. Labi, 17g puisim varbūt OK, bet mazākiem noteikti ne.

Meauk
Paldies par viedokli.

Papildināts 07.08.2023 11:23:

dezavu
Tas arī ir puiša viedoklis, ka nevēlas pilno narkozi.

Papildināts 07.08.2023 11:24:

Sagaidīsim vizīti pie dr. Ā. Ģīlis, tad pieņemsim lēmumu.


Tulpiite

Lana2022
Manam puikam ar pozitīvo pieredzi 10 gadi.

Papildināts 07.08.2023 15:50:

Lana2022
Ģīlis pieņem privātpraksē.

Papildināts 07.08.2023 15:54:

Jāsaka, ka 17 gados puiku es noteikti vestu uz operāciju, nevis ar smērēm čakarētos. Tur jau notiek kārtīga erekcija, kas var būt mega sāpīga pie fimozes. Un jo lielāks vīrietis, jo apgraizīšana esot nepatīkamāka. Labāk nodarīt to lietu un miers.

Rosaleen

Lana2022
7 gados bija operācija pilnā narkozē. Pirms tās 2 kursi smēres (nosaukumu neatceros), bet bez izmaiņām.

Puisim fimoze pēc iekaisuma? Līdz 17g nebija nekādu sūdzību?

Tulpiite
Jā, puisim ir rinda privātpraksē. Šo tiešām nezināju - jo lielāks vīrietis, jo apgraizīšana esot nepatīkamāka.

Rosaleen
Nē, sūdzību nav. Domāju, ka iekaisuma nebija, ārsts neko neteica.

Smaragda

Sveikas, meitenes! Mēs arī šodien pieteicāmies operācijai dēlam 6 gadi. Būs narkoze. Fimoze šķiet iedzimta, jo dēla tēvam arī tāda bija, operēja pieaugušā vecumā, 27 gados. Mazajiem noteikti vajag pilno narkozi. Man puika raudāja gauži pat apskates laikā, baidījās, ka špricēs kko. Kur nu vēl tādu operāciju taisīt viņam ar lokālo anestēziju, ni ni. Mēs par labu operācijai nolēmām pēc atkārtotām iekaisuma epizodēm, kas bija ļoti mokošas, vairāk neko tādu negribam piedzīvot un pēc ārsta ieteikuma pat nemēģināsim nekādas smēres vai vingrināt ādiņu. Ja reiz tēvam bija šī problēma, nedomāju, ka ģenētisku pataloģiju var "iestaipīt" ir jau izveidojušies rētaudi no iekaisuma, nebija pat nevienam tā ādiņa jaatvelk, retaudi veidojas tāpat. Tā ka iedrošinu operācijai. Apgraizīšanai ir arī daudz pozitīvu ieguvumu tālākai dzīvei puisim un arī no higiēnas aspekta puiša nākotnes partnerēm. Lai izdodas!

dandelion

Smaragda
Sveika! Vai jau bijusi operācija?

Es arī cirkumzīcijā, pēc sarunām ar ārstiem, info no uzticīgie avotiem saskatu tikai pozitīvo.


Labdien!

Varu izstāstīt pieredzi par operācijām.

Ar problēmu par priekšādiņas neatdalīšanos devāmies uz BKUS. Uz konsultācijām bijām 3 reizes. Gan pie dr. Pugačevskas, gan Dr. Ģīļa. 3 reizes, jo bija jāatrādās un bija 1 iekaisums.

Sākumā cerējām tikt galā ar regulāru priekšādiņas atvilkšanu vannošānās laikā, bet 6 mēnešu laikā nekas nemainījās un bija 1 pamatīgs iekaisums ar strutām.

Dr. Ģīlis nozīmēja operāciju.

To uzreiz pēc Jāņiem ari uztaisīja. Operācija apmēram 45 minūtes dienas stacionārā. Vakarā varējām doties mājās, bet nu sāpec pēc operācijas bija un iet bija samērā grūti. Atlabšana pēc apsēja noņemšanas bija sāpīga, jo plāksteris nenāca viegli nost (tas bija jānoņem pašai pēc 5 dienām), ar visu mērcēšanu. Bet nu, tas droši vien individuāli. Pēc plākstera noņemšanas bija jēls, te mums līdzēja smēre un pamzām tikām ar to galā. Bet kā jau teicu, tas noteikti nav visiem.

BET ar to viss nebeidzās. Tātad, pēc, ja nemaldos 2 mēnešime bija jāatrādās. Atrādījāmies un dr. Pugačevska pateica, ka caurumiņā veidojas, ja nemaldos, rētaudi un jādodas uz izmeklējumu urofloumetrija, kurā notestē vai čurāšanas ir normāla. Izmeklējums, diemžēl norādīja, ka caurumiņš ir pa šauru. Un dr. Pugačevska nozīmēja vēl vienu operāciju, kuras laikā veic nelielu iegriezumu caurumiņā, tādā veidā to paplašinot. Operācija bija apmēram 10 min. gara. Bet bija jāpaliek uz nakti slimnīcā un, kad pierādija, ka no rīta var normāli pačurāt, laida mūs mājās.

BET ar to viss joprojām nebeidzās. Pēc otrās operācijas pagāja apmēram 2mēneši un ievēroju, ka bērns čurā ilgi, ar pārtraukumiem un strūkla nav plaša. Sazinājos ar ārsti dr. Pugačevski, vēlreiz izmeklējums ar čurāšanu un tas atkal norādīja, ka vajadzīga 3.operācija, lai paplašinātu caurumu. To pirms 3 nedēlām uztaisīja. Atliek cerēt, ka viss būs labi.

Starp operācijām bija jāsmērē Advantan krēms. Un bija 2 anesteziologa konsultācijas.

Dr. Pugačevska ļoti jauka.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436657