Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vecāku nolaidība, bezatbildība, stulbums

ibica2

Te jāpiekrīt Pomponam. Lai nu katrs dara ko grib. Galvenais, ka pats atrod sev attaisnojumu un ir gandarīts ar savu dzīvi. Lai taču kropļo. Es varu tikai konstatet faktu par sabiedrības iecietību pret nevīžību. Tāpēc jau mums ir viens no lielākajiem bērnu traumatismiem Eiropā. Manis oec. Paraustu plecus

Nu tas gan, dabīgā atlase

SanSu

ibica2

Es tādiem bērniem arī neļauju skriet, saku: tev mamma neļauj,

nepietiek, ka ar māti šiem nav paveicies, vēl arī tu uz bērna atspēlējies par mātes grēkiem

Es varu tikai konstatet faktu par sabiedrības iecietību pret nevīžību. Tāpēc jau mums ir viens no lielākajiem bērnu traumatismiem Eiropā.

Tāpēc ka bēri ir enerģiski , brīvi un izdomas bagāti. Tas ir traumu iemesls.

Mums ir labākie bērni eiropā.

SanSu
Nu bet ja māte ir tāda klukste, kura traci ceļ par katru zilumu, puteklīšus no cukurdupša pūš, nafig man gemoroju vajag, man sava maiņa mierīgi jāatstrādā

Все свои претензии в мой адрес запишите на листочек,

сделайте самолётик и летите на ....!!!

Счастливого полёта вам и вашим пассажирам!

SanSu

ibica2

poponda
Faktus, ka mums ir labākie bērni Eiropā

Papildināts 19.08.2023 11:56:

SanSu
Lai viņš savai mātei mājās smadzeni nes laukā, ka neļauj skriet

SanSu
Zini-kad mans puika vēl bija berndarznieks, es lūdzu audzinatajai manējam ļaut rāpot, krist, vārtīties un plēst bikses, drēbes... cik pats vēlas. Kad tad bērns vēl vārtīties? Vecumā no nespēka?!
Un jà-audzinātāja ar sarūgtinājumu teica, ka esot sūdzības, ka bērnudārza bērnam bikses saplēstas. Atsevišķi lūdzu ļaut manam bērnam "plest" bikses. Diemžēl

ExCuca
Oi, vēl par netīrām drēbēm traci ceļ, ka bērns ir netīrs.

FB paskatos kur mūsējās mamaškas no UK liek bērnu drēbes kad paņem no b/d, tur bērniem ir atļauts vārtīties, lekt pa peļķēm, drēbes ir netīras, bet senči vienmēr var turēt skapītī otru komplektu ko pārvilkt

Papildināts 19.08.2023 12:16:

Vēl par saplēstām sandalēm bļauj, nopērk kaut kādu sūdu pa 5 eiro un tad bļauj, ka siksniņas saplēstas, audzinātāja pričom?

Faktus, ka mums ir labākie bērni Eiropā
Tak tikko teica ka mums ir augstākais traumatisms.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436659