Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vecāku nolaidība, bezatbildība, stulbums

ibica2

poponda
Par labākajiem nezinu, bet visdārgākie gan. Sākumā ārstēšana, tad daudzi ar invaliditātes pensijām. Noteikti arī ir vislabākie. Ar šo nekad nevar kļūdoties


SanSu

ibica2
lai tak bļauj tās muļķības , jums kāds sliktums no tā?

SanSu
Nu klausies... katram sava dzīve un nervu sistēma tuvākā. Es saprotu audzinātājas, kuras neļāva bērniem rāpot un šļūkt pa šļūckalniņu. Ja mamma nāk un sūdzas, raksta vadītājai, novadam... par nevīžīgajām audzinātājām... nu ok, gan jau tas bērns izaugs bez rāpošanas PII

Sviestabeka

Ja tās mamašas vienkārši pabļaustītos, noskurinātos un dzīvotu tālāk. Bet viņas jau pēc tam vēl sūdzas visām instancēm, tai skaitā Beztabu un IKVD. Ej nu atkaujies no tiem. Man pazīstamam skolotājam bija smaga pārbaude no IKVD, jo vienai māmulītei nepatika, ka viņš 6. klases bērniem atbilstoši IZM programmai no IZM apstiprinātas mācību grāmatas mācīja cilvēka uzbūvi, tai skaitā dzimumsistēmu.

Bet bērnu traumatisms un nāves tiešām ir daudz par daudz. Būtu jārunā vairāk par bērniem drošu vidi un telefonu ietekmi uz vecāku pieskatītspējām.


Amnesia


Man šoreiz jāpiekrīt ExCuca un ibica2, ka dažkārt vecāku stulbumam nav robežu un vienmēr atrodas objektīvs attaisnojums, kāpēc bērns savainojies. Nupat tak policija atrada 3gadnieku atstātu mašīnā ar aizvērtiem logiem, kamēr mamaša sēņoja. Neesot gribējis nākt līdzi (!!), un turklāt esot braukusi ar ieslēgtu kondicionieri, nebija domājusi, ka mašīna var tik ātri uzkarst. Šinī karstajā laikā!

Šonedēļ portālos bija ziņa, ka māte 3 gadnieku atstājusi ieslēgtu auto ar logiem ciet, kamēr ar lielāko mežā sēņo. Poliči garām braucot pamanījuši. Ko vairāk kā par stulbumu lai saka, šīs nedēļas ap 30 grādos. Mātes arguments, bērns negribējis iet līdzi sēņot. Tagad maksās sodu par atstāšanu bez pieskatīšanas un vēl skaidroties ar bāriņtiesu. Ar kuru galu domā, tiešām nesaprast.

Papildināts 19.08.2023 15:13:

Amnesia
Mēs reizē par to pašu.

Tak vecākiem ir tiesības būt stulbiem un nevīžīgiem nolaidīgiem.

Reproducēties ir cilvēka pamattiesība.

Ja cilvēks ir stulbs un viņam ir bērns - kurš to bērnu uzņemsies apgādāt un audzināt?.

Tiešām gribat lai to dara valsts? A pie PVN pielikt procentus divus lai tam ir nauda?

A kurš ar tiem bērrniem raujas strādāt?

Uztaisiet fondu un vāciet tam naudu. Redzēs vai 8000 pa visu latviju savāks.. diez vai.

A vajag katru dienu un vairāk.

Rosalia

Pilnībā piekrītu Ibicai un Cucai. Ir vecāku suga, kam dzīvē svarīgākā lieta ir telefons. Tad nu rezultāts ir tāds kāds ir. Un, protams, ir arī dzērāju un citu degradējušos personu ģimenes, kur bērniem visa dzīve ir viens vienīgs risks.

Biologijai ir raksturīgas dažādas izdzīvošanas, vairošanās un pielāgošanās stratēģijas.

Papildināts 19.08.2023 15:38:

Bērnu nepieskatīšana ir labs variants kā nodrošināt nabagu bērniem konkurences priekšrocības salīdzinoši ar labi apgādātiem bērniem.

Jā ir riski. Bet ir risku menedzments un papilnam veiksmes stāstu.


Neapšaubāmi. Var ik katrs, kam fizioloģiski tāda iespēja, vairoties. Kā reizi mēs ar Ibicas kundzi visam piekritam.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436659