Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vai vasaras brīvlaikā jāatkārto skolā apgūtais?

fractale

fractale

Sveikas! Vai jūs saviem sākumskolas skolēniem (vai lielākiem bērniem) liekat vasarā ik pa laikam atkārtot skolā apgūto? Vai arī dodat 100% atpūtu no mācībām?


Es neteiktu - "liekat". Vienkārši ir dažas lietas, kas turpinās arī pēc 31.05, piemēram, treniņi, katram savs pulciņš, lasīšana, matemātika, valodas.Tā kā nav skolas, tad ir iespēja biežāk aizbraukt pie privātskolotājām klātienē.

Ir arī vienošanās par laika koridoru, kurā jāpieceļas, - sava veida kompromiss, lai izgulētos, bet lai nezaudētu normālu dienas ritmu.

Man meitai ir privātskolotāja, pie kuras turpina iet visu vasaru reizi nedēļā. Tikai nometņu un atvaļinājuma laikā ne. Ir arī treniņi. Bet tā nav "likšana", jo viņai patīk. Lasīt gan lieku, jo tas vēl nav iepaticies. Es gaidu, kad lasītprasme būs nostiprinājusies tiktāl, ka sapratīs, cik tas ir forši.

fractale

Lndskrn
vienreiz
Jā, to "liekat" īsti nebiju tā domājusi. Jautājums radās, jo saņēmu komentārus, ka bērniem vasarā ir jāatpūšas uz visiem 100% Redz, tomēr neesmu retums, kam bērni arī vasarā daļēji aizņemti ar privatskolotājiem, treniņiem utt


Jā, tuvojoties skolai atkārtojam reizrēķinu, aritmētiku. Pa vasaru ir noteikts, ka jāizlasa vismaz 2 grāmatas un jāuzraksta atstāstījums (tas ir uzdevums no klases audzinātājas). Savādāk 3 mēneši ir diezgan liela pauze.

Katram savs

Lndskrn
Ir arī vienošanās par laika koridoru, kurā jāpieceļas, - sava veida kompromiss, lai izgulētos, bet lai nezaudētu normālu dienas ritmu.
Priekš kam?

Neko nekad neesmu likusi, tikai tik cik obligātās grāmatas jālasa.

Angelika

Brīvlaiks ir lai atpūstos. Vai jūs savā atvaļinājumā turpinat kārtot savas darba lietas?

maranta

Lieku lasīt. Un tas nekas, ka visas Grega dienasgrāmatas jau otrreiz pa riņķi. Kaut ko bez Grega jau arī lasa.

Ik pa laikam atkārtojam reizrēķinu.

Dažādās situācijās, kur nepieciešams rēķinat, dodu pašam sarēķināt.

Ejot dabā, runajam dažādas dabas lietas- mācās netiešā veidā.


Ar prieku pa dzīvi!

dandelion

Jā, regulāri kaut ko atkārtojam. Arī treniņi turpinās.

Papildināts 22.07.2023 19:37:

Angelika
3 mēneši ir par daudz, lai tikai atpūstos.


dace_bogdane

Nezinu nevienu bērnu, kas, vasarā regulāri atkārtojot vielu, būtu knapi nokārtojis diagnosticējošos darbus un eksāmenus. Zinu vairākus, kuri, it kā gudri bērni, bet bez prasmes sevi piespiest mācīties, ar vecākiem, kuriem vienalga, un būtībā nesekmīgi. Sākumskola ir tieši tas laiks, kad iemācā bērnam, ka tikai ar darbu būs rezultāti. Pieradina bērnu pie regulāra darba, kas vēlāk ness augļus.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436703