Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vai vasaras brīvlaikā jāatkārto skolā apgūtais?

fractale

Pasadena4

Nav ne jausmas, kas ir 'vispareizākais' variants, bet šovasar tomēr "lieku" kaut ko darīt. Ne jau pilnu darba dienu kā skolas laikā, bet mazliet katru darba dienu. Pagājušo gadu atļāvu bumbulēt kā tīk, bet, kad nācās atgriezties skolā, tad es konkrēti redzēju regresu prasmēs un zināšanās. Es nedaru to manu ambīciju dēļ, bet lai meitai pašai nav tik grūti atsākot skolas gaitas. Piebildīšu, ka neuzskatu, ka prasu daudz - matemātikas uzdevumi ir spēļu formā iPad, grāmatas - kādas tīk. Daudz jau laika tas neaizņem. Bet piekrītu - atkarīgs no bērna.

Nevienam no bērniem neesmu likusi mācīties vasarā, strādājuši gan ir, trenniņi notiek, brauc uz nometnēm. Šovasar viens no bērniem jau mēnesi dzīvo ārpus LV, pie brāļa, iepazīst vietējo kultūru.

P.s.pati atvaļinājuma laikā nestrādāju!

Kaapurs

Maniem ir darbs/treniņi/vasaras lasīšana/ceļojumi/reālās dzīves apzināšana

Nu imho grūti salīdzināt ar "agrāk"vai "mani bērni pirms 10 gadiem", jo tas kādā galopā šobrīd tiek skriets cauri mācību vielai - bez pienācīgas atkārtošanas/nostiprināšanas, nozīmē to, ka bērns nekad arī tik labi nav zinājisu n skaidrs, ka pa 3 mēnešiem visu būs aizmirsis..Varbūt atkarīgs no mačību priekšmeta un klases, bet kaut ko bik padarboties, lai galīgi nepiemirstas, domāju, ka vajag gan.Jautājums, vai katru dienu - domāju nē. Bet laikam atkarīgs no bērna, zināšanām, robiem..

Upene

Mans tikai lasa. Pa vasaru izlasīja visas Harija Potera grāmatas. Pie ieteicamās literatūras gan neesam ķērušies.

Neko papildus nedarām. Vasara tiešām ir atpūtai - mācās peldēt, braukājam ar velo, nedara neko arī.

Papildināts 25.07.2023 12:55:

Ja par pašas praksē balstītu pieredzi - es nekad neko nedarīju vasarās - man ir 3 maģistra grādi, vadošs amats un bija budžets LU;

Vecākais dēls nupat pabeidza tehnikumu ar labiem rezultātiem, šobrīd izskatās, ka ir iekšā RTU budžetā (pirmšķietamie rezultāti no sistēmas, jo oficiālā paziņošana būs tikai piektdien), strādā tehnikumā iegūtajā profesijā (programmēšana). Nekad nekad nekad tiešām pilnīgi neko nedarīja vasarās mācību ziņā.

Mazais dēls ies 3 klasē, iepriekšējās vasarās neko nedarījām, mācību rezultāti 2. klasē pāri 90 % visos priekšmetos.

Murrrkšķis

pārsvarā šajā tēmā notiek mērīšanās ar krāniņiem! cienījamās lielībnieces, vai jūs uzņematies atbildību par to, ka tagad kāda grūtgalvja un gandrīz otrgadnieka māte pēc jūsu ieteikuma sargās savu bēnu no jebkādas izglītības vasarā, domājot, ka šis ir vienīgais veids, kā garantēt garantēt savam knapi sekmīgajam bērnam 90 procentus un 3 maģistra grādus? kaut kas jums ar to izglītību tomēr ir tā pamaz bijis, jo citādi jūs iedomātos arī, ka klases gūtgalvji tādi bija ne jau tāpēc, ka vasarās pie grāmatām sēdināti.

Varējāt droši no maija beigām līdz 20.jūlijam likt bērnus pie pilnas slodzes mācībām katru darba dienu no 9-15.00 . Anglu bērniem tikai tad (citām skolām par vēl nedaudz vēlāk) beidzās mācību gads haha.

Upene

Murrrkšķis
Tieši otrādi - no atsevišķām tēmas dalībniecēm strāvo naratīvs, ka bez tām pāris stundām dienā vasarā būs atpalicis un grūtgalvis. Un tā ikurāt nav taisnība.

Ja bērnam ir grūtības kādā mācību priekšmetā - jā, ok, vasara ir laiks, kad piedzīt astes, bet tagad apgalvot, ka nekādi neko nevar sasniegt, ja nesēž pie mācībām vasarā, tā gan nav taisnība.

Bet ja no tēmas nolasās vienīgas secinājums, ka par grūtgalvi kļūst, sēžot vasarā pie mācībām, tun vienīgais veids saņemt sekmīgas atzīmes ir nemācīties vasarā, tad, acīmredzot tur ir kas vairāk vainas par vasaras darbu neesību.

Murrrkšķis

es varbūt selektīvi lasu, bet man nolasās "es teicamniece un vasarā nemācījos, tādēļ nevienam pašam vasarā nevajag mācīties". man arī bija labas atzīmes un maniem bērniem arī, bet neesmu tādēļ tik tālu zaudējusi veselo saprātu, lai aizmirstu, ka bērni ir ļoti dažādi un var un vajag palīdzēt dažādos veidos. mērķtiecīga nodarbošanās mājās dara brīnumus; to der izmantot.

Resnā Žurka

Ja ir robi, vasara ir iespēja aizpildīt un sakārtot, lai nākamajā gadā vieglāk mācīties. Tāpat tiem, kas visu aizmirst pa vasaru, ir vēlams atkārtot augustā iepriekšējā gada vielu, lai septembrī var droši startēt. Pārējie noķers aizmirsto procesā.

Papildināts 25.07.2023 19:49:

Un nē, tādēļ nevajag saķēzīt vasaru visiem ar obligātu iešanu skolā

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436703