Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vai vasaras brīvlaikā jāatkārto skolā apgūtais?

fractale

adatainis

Ko tikai neizdomās vecāki savam attaisnojumam, lai neko nedarītu kopā ar savu bērnu

Samērīgi kritisks skats bez pārmērībām uz sava cukurdūkulīša spējām un talantiem ar vēlēšanos tērēt laiku un iesaistīties, ja ir vajadzība, būtu ideāls risinājums.

Angelika

adatainis
Ko tikai neizdomās vecāki savam attaisnojumam, lai neko nedarītu kopā ar savu bērnu
Un kāpēc šķiet, ka neko nedara kopā? Ja nemācās vasarā vai neiet uz pulciņiem, tad neko nedara?

dandelion
Pēc 1-3 ned atvaļinājuma grūti? hallo, tad varbūt tomēr vajag pārskatīt darbu, kuru esi uzņemies

un iet par sētnieku.

Papildināts 26.07.2023 13:36:

Par to neko nedarīšanu ar bernu kopā- pilnīgi nopietni ieskatu ka maniem berniem vairāk ir devis laiks pludmale , kalnos un vienkārši kopā pie zales pļāvēja ar tēvu , radu kapos ar omu mazpisanu novadā, kā 15-30 min pie matemātikas .

Upene

adatainis
ha ha haa....kā reiz taisos ar bērniem uz jūru...

adatainis

A kur es teicu, ka uz jūru ir slikti? Es regulāri ar savējo makšķerēt braucu. Nākamnedēļ uz Ķelni - skatīties CounterStrike čempionātu.

Un nekādu grāmatu

Angelika

lutekle
Es arī uzskatu, ka visvērtīgāk bērniem ir kopīgie pārgājieni ar teltīm, ceļojumi, laiks kopā, kopīgi pasākumi. Un laiks laukos, dārzā, pie upītes ir zelta vērtē. Gan svaigs gaiss, gan vitamīni, gan morālā atpūta. Arī kapusvētkiem ar omi mazpisānos ir sava emocionālā vērtība. Žēl, ka ne visiem bērniem ir šī lauku pieredze, bet vismaz pasākumi ar vecākiem. Manā uztverē tas viss ir vērtīgāks par privātskolotājiem vasarā. Bet kā jau es iepriekš te atbildēju- katram pašam būs jādzīvo ar savu lēmumu sekām.

adatainis

Angelika
a nedrīkst tā, ka ir viss? Saprātīgā daudzumā upīte, zemains burkāns no dobes, sliekas uz āķa, orientēšanās lidostā UN privātskolotājs?

Angelika

adatainis
Nu ja viss ir, tad kompromiss atrasts! Visiem labi

dandelion
Kāpēc lai būtu grūti pēc 1-3 ned.atvaļinājuma? Ja ir grūti, tad varbūt kvalifikācija nav atbilstoša?

MazaisMurmulis

Atzīstos - pēc 1 ned atvaļinājuma ir reāli grūti. Ne tāpēc, ka būtu stulbāka palikusi, bet tāpēc, ka tas ir par īsu, lai atslēgtos + "nesteidzīgās lietas pagaidīs atgriešanos". Pēc 3 ned ir daudz vieglāk un pēc 1.5g BKA - pavisam forši.

Papildināts 26.07.2023 15:50:

... ar to gribēju teikt, ka jāsaprot kāpēc ir grūti. Gan pieaugušajiem, gan bērniem. Un te nu skola no skolas atšķiras. Ir kur 2.septembrī ir pārbaudes darbs " ko tu nedarīji pagājušajā vasarā" un ir - lēna iesildīšanās uz bumbulēšanas robežas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436703