Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vai vasaras brīvlaikā jāatkārto skolā apgūtais?

fractale

adatainis
a nedrīkst tā, ka ir viss?

Nekādā gadījumā. Un, piemēram, Dziesmu svētkus vai sporta sacensības nemaz nedrīkst pieminēt. Vai darbu pagastā. Tur uzreiz ir jāzvana bāriņtiesai, lai atpestī no tādiem vecākiem nezvēriem.

Alija

Hm, nu varbūt pieaugušajiem savā 3 nedēļu atvaļinājumā arī vajag pārskatīt darba projektus un uzdevumu, lai neaizmirst, lai tur roku uz pulsa un nezaudē ķērienu.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

100% atpūta. Kad tad vēl atpūtīsies, ja ne brīvlaikā.

nevajag salīdzināt 2-3nedēļu atpūtu no darba ar 3 mēnešu "atpūtu" ar tik tikko apgūtu vielu.

nevajag salīdzināt 2-3nedēļu atpūtu no darba ar 3 mēnešu "atpūtu" ar tik tikko apgūtu vielu.
nez, man bija 3 mēnešu vasaras brīvlaiks, labi kādu grāmatu izlasīju, bet citādi kaut kā neatceros, ka būtu problēmas ar mācību vielas apgūšanu un atcerēšanos. Vēl trakāk, mums sākot ar pamatskolu vēl rudenī mēnesi-divus bija jādodas 1-2-3 reizes nedēļā lasīt ābolus, kartupeļus, bietes, ja nedevās klase, tad devās cita klase, kurai līdzi brauca skolotāji. Bet tāpar visu iespēja un paspēja. Skolēni lielākā daļa labi nokārtoja eksāmenus un tika vēlāk arī kārotajās augstkolās.

sursurs
Tev vasarās lika mācīties?

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

Palasot atbildes, šķiet, ka reti kura izlasa jautājumu līdz galam vai arī saprot pa savam.

Sveikas! Vai jūs saviem sākumskolas skolēniem (vai lielākiem bērniem) liekat vasarā ik pa laikam atkārtot skolā apgūto? Vai arī dodat 100% atpūtu no mācībām?

Tātad, vai es lieku atkārtot pa vasaru skolā apgūto - jā. Piekritīšu, ka 3 mēneši pilnīga relax ir daudz. Nevienam nerastu baigo apgrūtinājumu, piemēram, 3x nedēļā pa 30min kaut ko atkārtot.

Rosaleen

Jā, lieku atkārtot, lai nebūtu kā dažiem klasesbiedriem - pēkšņi aizmirst uz kuru pusi burti, cipari rakstāmi

Mana pieredze no bērnības - skatoties, kā izveidojās dzīves manas klases teicamniecem, es esmu diezgan kategoriski pret mācību uzspiešanu. Īpaši jau sākumskolā.

Viena alkoholiķe skolotāja, otra valsts pārvaldē ar gandrīz minimālo algu (pati sūdzējās), jā trešā gan ārzemēs strādā par ārsti.

Vecāki, lūdzu nelauziet savus bērnus!

Katru dienu divas stundas mācoties nav nekāda atkārtošana. Neļaut izgulēties ir vardarbība. Pilnīgi noteikti!

Mācībām jābūt integrētām sarunu veidā. reizēķinu atkārtot, praktiski dabā to ieraugot, vai mašīnā braucot aiz garlaicības. Lasīt protams, bet tā nav mācīšanās klasiskajā izpausmē.

femmefatale

paldies Dievam, ka mani vecāki ļāva man atpūsties no visiem pulciņiem un no skolas. Ja bija grāmatas jālasa pēc skolas programmas, tās parasti lasīju vasaras beigās. Vasaras pavadīju trenkājot spēles ar citiem bērniem laukos. Esmu par šādu bērnību ļoti pateicīga vecākiem un vecvecākiem.

pupuzupa

Zin, es te prātoju par to ko gan bērniem mēs visu gan gribam iemācīt, atkārtot utt....bet ir vien baaaaigā fīča ierosinājums Dēlu tēviem, vai mammām, nuuu drīzāk Tēviem...iemācīt arī sīcim ejot uz WC ja nav pisuārs, tad pacelt poda BRILLI...nu tas sīčiem, nu lab, ne tikai sīčiem sākumskolās ir aktuāls ne-ērtais jautājums...( arī apkopējām pēc tam) Elemetāra pašaprūpe...PACELT PODAM NE TIKAI VĀKU, bet ARĪ ,kā omes teica brilli ir skolas ,kur WC puišiem un dāmītēm ir viena, nu tad pēc tam ir bļavieni no meiču puses - atkal visa mala sačurrrrrrāta

Ir bieži sanācis strādāt skoliņās utt...šitas jautājiens ir aktuāls vēl joprojām...

TAS nav JOKS, bet maigais padoms sīču vecākie, lai skolā iet foršāk

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436703