Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kad var likt zīdaini pastaigu ratos

Andzelata

Sveiki mammas.

Vai bērnu kurš nesēž var likt pastaigu ratos pussēdus? Tas nebūs kaitīgi mugurai?

Mums pieci ar pusi mēneši, bēbis negrib kulbā neparko gulēt.

Savukārt mūsu pastaigu ratiņos nav pilnīgas guļus pozīcijas, tikai nedaudz zemāk par pussēdus.


Adzika

Ja slīpums ir neliels, tad liktu pastaigu ratos vēl nesēdošu.

var, bet uz ne ilgu laiku. jāņem arī vērā, ka gulēt arī diez vai būs labi nesēdošam bērnam pusguļus pozā. īsām pastaigām ir ok

Es teiktu, ka atkarīgs no sēžamdaļas konstrukcijas. Ja horizontāla apakša un nolaižas tikai muguriņa - neliktu. (Vispār, jo pat sēdoši bērni, kad saguruši stalti sēdēt, tajos nelāgi sakņūp.) Ja tādi, kur vienkārši tāda kā silīte (dibens bedrē un mugura un kājas katrs uz savu pusi augšā), ko tad var pacelt stāvāk vai nolaist guļošāk, tad liktu bez mazākajiem uztraukumiem.


Pusguļus droši var likt! Šis ir tas standarta vecums,kad bērni vairs neparko negrib tikai gulēt augšpēdus un skatīties debesīs(protams,gadās arī izņēmumi)!

Palmish

Jaunākais dēls pārgāja 4,5 mēnešos, jo kulbā bija atteicies gulēt. Vienkārši liku uz pašu zemāko pozīciju, bija pilnīgi guļus.

Papildināts 31.07.2023 23:51:

Bet mums bija vēl vieni rati, kuros varēja pacelt galvgali nedaudz augstāk, un bebim bija interesantāk tad.

Dzeerveniite

Otro bēbi sāku likt 10 mēnešos, trešo uz 8-9 mēnešiem, kaut nesēž. Bet kulbā dikti veļas un nav vairs droši. FT arī teica, ka var likt tādos ratos, kaut nesēž, tas ir labāk, nekā gulēt un cilāt plecu daļu kā pie presītēm.

Ap šo laiku arī pārgāju uz pastaigu ratiem, jo citādi vispār nevarēju ārā iziet. Liku uz pašu slīpāko, nevarētu gan teikt ka pastaigas bija garas, kādas 40 minūtes un mazais pamodās ar lielu brēcienu. Tāpēc iegādājos labu ergo somu. Tā viņam patika daudz labāk. Varējām izmest vismaz kārtīgu līkumu. Bet tagad kad iemācijās sēdēt ar ratiem tīri apmierināts.

Kokopelli

Es arī sāku likt vēl nesēdošu (teiksim tā - īsi pirms iemācījās sēdēt). Man gan tos sēžamratus varēja pilnībā horizontāli nolaist, bet šo sanāca ļoti reti izmantot, jo - bērns tak negulēja, bet gribēja visu redzēt. Vnk sapratu, ka kulba vairs nav risinājums; bērns mazāk jau sāka gulēt, gribēja visu redzēt, un, kad vēl sāka kulbā velties uz vēdera un rāpus tur tusēt, tad sapratu, ka tas jau paliek pat bīstami (ratiem augsts smaguma centrs, reāli risks uz apgāšanos bija).


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436711