Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Garšīgi paēst Jūrmalā un Rīgā .

Hallhuber

Hallhuber

Katram savs
Jā, man jau vīrs smejas, ka es sapņoju par eklēriem, bet viņš par šašliku.

Vācijā . Baden- Württemberg / Bayern

red bull

Hallhuber
Ja Lido, tad laikam tikai Krasta ielā, jo centrā to līmenis ir ļoti krities. Žēl, ka cenas tā nekrīt

Es atbildu tikai par to, ko pateicu, bet ne par to, kā tu to saprati!

Hallhuber

red bull
Mēs kādreiz ēdām lido spicē! Tur it kā ir paplašināts. Varbūt tur līmenis, cenas ir vēl ok?

Taaapati

Ramen Riga pie Mārtiņa Sirmā. Tagad esot gaileņu ramen.

Kāpostgalva

Hallhuber
Ne tikai paplašināts, bet pilnībā pārtaisīts. Par cenām - skaiti kādus 30% klāt apmēram tam kā bija. Vecrīgas Lido no pagājušās vasaras arī jaunās telpās. Bet nu šai tēmā ir ieteikti tik daudz labu variantu, kas noteikti labāki par Lido

Viss panākams - kamēr vēl acīs skatās,Viss iespējams - kamēr vēl vārdā sauc.(I.Z.)

Сергей Жадан: ...и поэтому все, чего ты боишься, как оно ни зовется,
тебя не касается, пока не начнется.

red bull

Hallhuber
Spicē nezinu, bet šodien ar draudzenēm runājām par ēstūžiem un secinājām, ka visām šī gada laika ir bijuši aplauzieni centra iestādījumos. Gan sortiments sarucis, gan kvalitāte. Es gan tur eju ļoti reti, varbūt reizi gadā, un tā šogad nebija tā labākā pieredze par ne tik mazu samaksu.

Man jaunais Spices Lido ļoti patīk. Var tikt sēdēt pie loga. Ēdiens, ko ēdu, arī ok.

Sarmozo

Es šovasar vīlos gan Dzirnavu ielas Lido, gan Vērmanītī. Negaidīju, ka ceptie kartupeļu salmiņi var būt tik negaršīgi.

red bull

Sarmozo
Jā, šī abi ir ārā no apmeklējamo Lidiņu listes. Citi ēdieni, bet tieši tas pats.

Bet prieks dzirdēt, ka Spicē arī ir labi. Ja nu kādreiz vajadzēs tajā nostūrī, tad zināšu, ka ir Ok.

Hallhuber

Kāpostgalva
Jā , no ieteikumiem Rīgā noteikti aiziešu pie ukraiņiem un uz 4 stāvu galerija centrs. Tie restorāni Vecrīgā mani nedaudz atbaida ar cenām. Uz lido iesim spicē, jo sanāk arī pa ceļam.

Jūrmalā iešu pie gruzīņiem/ armēņiem un tad noteikti apskatīšos to bistro Majoros, kur cenas izskatījās lētas.
Varbūt , ja sanāks ielikšu te kādu foto un savus iespaidus.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436741