Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Garšīgi paēst Jūrmalā un Rīgā .

Hallhuber

Hallhuber

Nu tā, brauciens galā. Neliels kopsavilkums.

Lido spicē nebija labs. Virs paņēma cūkas šašliku un grillētu vistas fileju un kartupeļu pankūku. Teica, ka gaļa nebija garšīga.

Es paņemu pankūku ar biezpienu un kartupeļu pankūku. Pankūka ar biezpienu bija sarullēta rulliī ar ļoti maz biezpienu, bezgaršiga. Kartupeļu pankūka bija parūgta. Desertā paņēmu biezpiena sacepumu ar zemeņu ķīseli. Vismaz tas bija garšīgs.

Otrs slikts ēdamais piedzīvojums bija Kauguros " Kūriņā" . Nepaveicās , ka bija ļoti daudz odi ( arī iekštelpās). Paņēmām grilētu cūkgaļu. Garša bija laba, problēma bija, ka bija 2 lieli gabali, viens labi grillēts, otrs ļoti biezs, ka pusi nevarēja sakošļāt. Neredzu jēgu tik lielai porcijai, ja puse no gaļas jāspļauj salvetē.

Papildināts 24.09.2023 21:21:

Visgaršīgākais bija hačapuri un harčo " hačapuri meitenē" uz Tērbatas ielas starp Bruņinieku un Matīsa ielu.
Tad ļoti garšīgas pankūkas Bulduros "kafijas stūrītis" Bulduru prospekts 35.

Laba kafija un kūkas Vecrīgā , Tirgoņu ielā ( neatceros kā saucās, kādreiz blakus bija vecais lido)

Garšīgi bija "Pandokan " Majoros un " Kindza House" Dubultos.

Tad vēl ātrās pusdienas Vecrīgā , tunelī zem Rīgas domes, ukraiņu ēstuve bija arī laba. Raunas dārza eklēri arī bija super. Uz Vāciju aizvedu Cielaviņu, ēdu jau otro dienu, ceru nedabūšu cukura šoku!

Papildināts 24.09.2023 21:31:

Papildināts 24.09.2023 21:31:

Vācijā . Baden- Württemberg / Bayern

Hallhuber
Tik ātri jums abiem paskrēja ciemošanās Latvijā! Izskatās, ka ir bijuši visai raibi gastronomiskie piedzīvojumi. Aizbraucāt uz Ragaciemu pēc kūpinātām zivtiņām? Šobrīd ir sēņu sezona. Rīgā šobrīd ir labs sēņu ēdienu piedāvājums. Rupjmaize bija ceļasomā?

Hallhuber

Bzzbzz
Vīrs zivis gandrīz neēd. Es neriskēju savam kuņģim žāvētu un treknu.

Sēnes arī needām, jo kur lai tās cep?

Viesnīcā bija labas brokastis. Es katru dienu ēdu mazsālītu lasi un vēršacs ( olu), tad vēl mazas biezpiena pankūciņas ( sirņiki). Tad vēl arbūzu un zilās LV Plūmes.

Rupmjmaize manam kuņģim ne visai. Rimi bija ļoti laba graudu maize bez cukura, garšoja kā bērnībā.

Darba kolēģiem aizvedu selgas apaļās piparkūkas un konfektes "Vēsma"

Sev tikai cielaviņu un Ādažu čipsus ar tomātu, man patīk tā garša, atgādina padomju laika tomātu mērci no burkām. Toreiz kečupa tak nebija, ēdām mērci. Vēl paņēmu Spilvas stiprās sinepes!

Kāpostgalva

Hallhuber
Nu jā, par Kūriņu es jau pirmajā lapā izteicos. tas nav vairs tas, sen. Citreiz gaļu ēst brauciet uz Ribām Ragaciemā. Vīrs noteikti būs apmierināts. Labi, ka Kinza House patika Kafijas stūrītis ir labs, jā.

Viss panākams - kamēr vēl acīs skatās,Viss iespējams - kamēr vēl vārdā sauc.(I.Z.)

Сергей Жадан: ...и поэтому все, чего ты боишься, как оно ни зовется,
тебя не касается, пока не начнется.

Hallhuber
Šobrīd , piemēram, "Vairāk Saules" piedāvā gaileņu mērcīti ar kartupeļiem un mazsālītiem gurķīšiem un vēl citus ēdienus ar gailenēm. Tas tāds sezonas gardums. Ādažu čipsi ar tomātiem ir garšīgi. Es arī pirktu "Cielaviņu" un Ādažu čipsus ar tomātiem. Par hačapuri lieku aiz auss info.

Labi, ka paveicās ar siltu laiku.

Hallhuber

Kāpostgalva
Jā to restorānu Ribas man arī draudzene ieteica, ka esot labs. Es paskatījos Online ēdienkarti un foto un nenoriskeju braukt, jo bija ļoti eiropeisks un šiks. Tādu mums pilns Vācijā . Gribējās ko tādu, kas mums te nav.

Vïrs pat pagaršoja Hesburgeri ar speķi, 5,70€ . Teica, ka garšo bezmaz vai kā Burger King, tikai citas mērces.

Vislielākā sajūsmā bija par to zupu harčo tanī " hačapuri meitenē" , tur tā "sāls" bija garšvielās. Un es tādas gaļas zupas nevāru un mana garšviela ir buljona kubiciņi un vegeta

Papildināts 25.09.2023 15:31:

Pa tirgu staigājot, nonācu pie secinājuma, ka vislabāk būtu bijis īrēt apartamentus ar virtuvi. Tad nu varētu Latvijas labumus saēsties !

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436741