Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vēža slimnieki

Sevorane

Sevorane

Laikam jāierakstās, lai nepiesārņotu citu tēmas.

Atvainojos, ka izdzēsu savu lielo tēmu, bet reāli tad, kad rakstīju, biju tādā šausmīgi ārprātīgā stāvoklī, kad domāju, ka miršu un bija vienalga, ko rakstu un ko kurš lasa. Un tur tik daudz tādu tik intīmu lietu.

Man iet salīdzinoši labi. Šobrīd iet staru terapija katru darba dienu. Šodien būs 13.reize. Kopā 28. Plus bundulī ķīmija visas darbdienas,ik pa 2 dienām bunduļus nomaina. Jūtos fiziski diezgan ok,katrā ziņā labāk,stiprāka, kā ar lielo ķīmiju. Nu tā neiropatija diezgan stipri, arī vingrinu, jo besī tā sajūta un ka nevaru daudzas lietas izdarīt.

Ceru, ka visas pārējās meitenes arī braši turās.

Man marķieri krīt. No sākotnējiem CEA no virs 8000 nokritis uz 77 un otrs no virs 6000 uz 49. Alat, asat normā beidzamo reizi.

Nosvinēju dēliņa gada jubileju saaicinot visus savus un vīra radus.

Spulgacite

Sevorane
Sveika! Iedomājos par Tevi ik pa laikam un turēju īkšķus. Pamanīju, ka tēmu izdzēsi, bet, kā jau saki, tam bija iemesli. Prieks, ka Tev paliek labāk! Tu esi malacis! Sveiciens dēliņam 1.dzimšanas dienā. Forši, ka ierakstījies.

Sveika, sveika, sveikiņa! es arī pamanīju, ka nav Tavas tēmas, iešāvās domas galvā visādas, ka varbūt neiet tik labi, kā plānots. Cik labi, ka Tev iet uz labo pusi, ka esi fiziski izturīga! Turam īkšķus arī turpmāk!

Sevorane
Ik pa laikam piedomāju par Tevi.

Milzīgs prieks, ka jūties labāk un analīžu rādītāji uzlabojas.

Lai izdodas un tā tikai uz priekšu!

Prieks, ka iedomājies un atcerējies par savu pagrīdes atbalsta grupu . Un, super, ka turies, cīnies un nepadodies! Sveiciens arī mazajam brašulim gada jubilejā, nedaudz apskaužu Tevi - tas ir tiiiik foršs vecums, katra diena nāk ar jaunām prasmēm, burvīgiem smaidiem,jaunām skaņām un jaunām blēņām!

Sevorane

Paldies, paldies jums visām

Papildināts 27.07.2023 13:09:

Reali
Jā, es pati esmu neizsakāmi laimīga par to prieka kamolu, kas man pa māju ņemas kā ūdenszāle. Visu laiku par viņu jūtos tik laimīga. Viņš tik amizants, visādi jauni gājieni nāk ārā, ka pārsmieties var. Nu jau visur skriešiem dodas. Aktiera talantu attīsta. Palīdz mājās mazgāt grīdu, lasa ābolus spainī, ēd upenes no krūma. Vakarā, ejot gulēt, es viņam čukstu - paldies, ka tu pie mums atnāci.

Lusesita

Sevorane

Paldies, ka atnāci apraudzīt pamestos pagrīdniekus. Domāju par tevi nereti. Un par tām pārējām draudzes māsām.

Lai izdodas

Sevorane

Es jau sen gribēju jums ko uzrakstīt, bet gribējās jau tā, ar lielāku skaidrību. Pēc kādas CT. Man CT plānojas aptuveni 2 mēneši pēc starošanas.

Sveika,es arī par tevi iedomājos un piedomàju ikdienā,lai veselība turās,prieks ,ka mazais novērš drūmas domas,būs labi!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436759