Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vēža slimnieki

Sevorane

Sveicieni arī no manis! Es arī atceros Tevi un sūtu vismīļākās domas. Prieks dzirdēt,ka turies!

Sevorane
Piedomāju par Tevi katru dienu! Biju aizbraukusi atvaļinājumā un atgriežoties jau domāju, ka izmeti mani no slepenās brālības. Cīnies, Tev ir dēļ kā! Turu īkšķus! Un rādītāji ir ļoti labi kritušies!

Paldies, ka ierakstījies! Es tieši nesen meklēju veco tēmu, domājot, nez kā Tev iet. Prieks dzirdēt, ka iet uz labu!

ačuks

Sevorane
Liels prieks par Tevi! Lai analīžu rādījumi turpina uzlaboties!

Sevorane

Sveicināta! Paldies, ka esi atgriezusies! Es visu laiku domāju par Tevi, par maziņo, par tavu ģimeni...Uztraucos,kā Tev ar veselību...Paldies par labām ziņām! Es visu laiku lasīju Tavu lapiņu un pārdzīvoju no paša sākuma...

Prieks par tavu nerimstošo dzīvessparu! Lai pietiek spēka un ticības. Samīļojums mazajam!

Indza

Paldies, ka atgriezies! Cik labi, ka esi spēcīgāka, ka rādītāji labi. Tev viss izdosies!

Arī meklēju veco tēmu vairākas reizes. Un piedomāju.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

BTango

Sevorane

Esmu pabeigusi staru terapiju. Būs CT, lai saprastu, kā ķīmiķot vai neķīmiķot mani tālāk. Pec analīzem un visa, kā man iet spriežot, daktere domā, ka vēzis ir pierimis. Ir dažādi plāni, ko kādā situācijā darīt. Tā, ka meičuki, dzīvoju. Jūtos diezgan labi. Braucu ar riteni, eju peldēt, arī eju retu reizi pirtī. Sapratu, ka negribu panikot par visu, ko drīkst un nedrīkst, jo pozitīvās emocijas pāri visam. Un man mazulītis lielākais laimes hormons.

Gribēju ierakstīt savām pagrīdniecēm ko labu. Un paldies vēlreiz par visu atbalstu. Ir gājis ļoti grūti, bet nu dzīvoju, redz, ar visu 4.stadiju un metastāžu piebumbuļotajām aknām.

Tā, ka nenokariet degunu. Ceru vēl ko labu ierakstīt, lai citiem vēža slimniekiem arī kāds optimisms.

Taaapati

Papildināts 18.08.2023 13:04:

Malacis, prieks par tevi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436759