Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vēža slimnieki

Sevorane

Ieraksties gan ik pa laikam! ( Droši vari biežāk, tev tik labi sanāk! ) Tu vispār esi tik liela malace, apbrīnojams cilvēks ar tādu izturību. Kaut nepazīstu tevi, liels lepnums par cilvēkiem, kas tā spēj iznest grūtības. Jau gads kā būs pagājis kā viss sākās, vai ne? Diez, ko tas pirmais ķirurgs tagad teiktu, tevi redzot Lai tev veicās!

Sevorane
Paldies, ka dalies. Tas ļoti daudziem palīdz!

Spulgacite

Sevorane
Kāds prieks par Tevi, ka paldies, ej pirtī! Vai stoma joprojām tev ir?

Sančo

Sevorane
Man milzīgs prieks par Tevi. Tu esi liela malacīte, cīnītāja!

Papildināts 25.08.2023 11:14:

Bij jau CT?

Sevorane

Spulgacite
Ir ir, stoma. Nezinu, vai kādreiz vispār būšu bez, šo gan baidos jautāt. Kaut kā dzīvoju ar cerību, ka tomēr varbūt kaut kad būšu bez.

Sančo
CT bija, gaidu rezultārltus. Plaušās bez izmaiņām. Kaut kādi punktveida mezgliņi tur rādās, cits viss augšā normā. Aknām gaidu vēl.

Izsaku līdzjūtību par tēti.

Es pagaidām no visa atpūšos līdz septembrim.

Sančo

Sevorane
Plaušās bez izmaiņām. Kaut kādi punktveida mezgliņi tur rādās, cits viss augšā normā. Aknām gaidu vēl.
Laba ziņa! Tad nu padod ziņu kas ar aknām.
Tiešām ļoti piedomāju par Tevi, par Tavu cīņu ar to monstru

Paldies par līdzjūtību,ir smagi, bet jāturas. Dēļ sevis un savas ģimenes.

Sevorane

Jāierakstās šeit arī ar kādām labām ziņām. Vakar bija vizīte pie manas dakteres. Bija uztaisīta datortomogramma arī. Nezinu, kā pareizi to uzrakstīt, bet izskatās, ka uz šo brīdi mans vēzis ir savaldīts. Mts ir mazinājušās apjomos un nav apasiņotas, veidojas kalcināti. Protams, nav skaidri zināms, kas tur tieši darās, bet laikam aktīvas darbības šobrīd nekur nav. Lieku šķidrumu nav, limfmezgli nav palielināti nekur. Tā visa sakarībā esmu nopelnījusi atpūtu no visām ķīmijām 3 mēnešu garumā. Tad nūs CT un MR un vizīte. Jūtos ļoti priecīga.

Runāju ar dakteri, kas tagad būtiskākais. 1.samazināt stresu, tas visbūtiskākais, 2.pozitīvas emocijas un optimisms, 3.fiziskas aktivitātes, 4.dzert D vitamīnu. Vairāk neko īsti. Galvenais tiekties uz mierīgu dzīvi bez stresiem un ar pozitīvām emocijām. Tā ka meitenes vēlreiz paldies par rokās sadošanos. Jūtos dzīva.

Sevorane
Sveika, man laimes asaras birst aumaļām, tik ļoti priecājos par tevi, par šīm superlabajām ziņām. Paldies, ka padalies, domās bieži esmu pie tevis. Gaidu tikai ar labām ziņām ari turpmàk, tev izdodas un uzdosies!!!!

Sevorane

Aivai
Mīļš tev paldies

Lusesita

Sevorane

Paldies par ziņām! Joprojām atceros un turu lūgšanās, zini, ka pagrīde neaizmirst! No pasaran!!!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436759