Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vēža slimnieki

Sevorane

Lusesita

Sevorane

Turies, ko gan citu. Kā klājas taviem puikām?

Nez vai ir vēl kādas reālas alternatīvas šīs terapijas veicināšanai? Varbūt jau kādu tonnu grāmatu būsi izlasījusi?

Sevorane

Lusesita
Paldies, puikām viss labi. Lielais skolā ar draugiem, braukā visādās ekskursijās, visu kodarbojas, priecīgs skolā. Mazais man žiglais puišuks, ļooti aktīvs, kad sāka staigāt jau pēc laiciņa tikai skriešiem. Mājas iet kā viesulis, rāpjas visur, dara blēņas, suņus dzenā. Ir ko turēt man.

Papildināts 07.11.2023 10:17:

Par alternatīvām terapijām mana daktere neko neieteica, bet es pati sāku domāt, ka tomēr kaut ko laikam vajadzēs. Nu tik cik pati izdzēru Tereško betulife kursu. Domāju visu ko, gan par dziedniekiem, gan zālītēm, bet īsti neticu, ka tas līdzēs.

Pati strādāju ar sevi tā kā meditējot mēģinu atveseļot organismu.

Lusesita

Sevorane

Prieks par puišiem!

Es nedomāju īsti dziedniekus, tos pat tā kā pavisam nē, bet vairāk pētījumu publicējumus par saistibu ar uzturu u.c., plus no tādiem cilvēkiem, kas paši sev ko uzlabojuši, piem., nevis ar mistiku, bet pamatotām lietām. Jau gadu desmitiem ir zināma Maijas Gogulanes "Ardievas slimībām", viņa apraksta savu izārstēšanos un principus, viņai ir jau 91 gads un joprojām liek youtubē vingrojumus. Ieraksti meklētājā tur Maya Gogulan. Vairāk būs krieviski.

Sevorane

Lusesita
Paldies par ieteikumu

Lusesita

Sevorane

Lai tev un tavējiem veicas! Varbūt varu ieteikt tev vēl grāmatas, man laukos palika, kaut kad paskatīšos un uzrakstīšu.

Sevorane

Lusesita
Noteikti. Gaidīšu.

Minna73

Nu ko lai saka, turies, bus labi. Diskusija bija vel viena meitene, pilnigi izleca no galvas vinas vards, ka klajas vinai ? Jus divas bijat ar tadu diagnozi ( laikam )

Sevorane

Minna73
Paldies. Tas, ja viņa pati gribēs ierakstīties, es tā negribu par citiem runāt.

Minna73

Sevorane
A nu labi. Tev taisniba. Es vienkarsi aizmirsu vinas vardu, ieraudzitu profila bildi, atceretos.

Sevorane
Kā tev iet?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436759