Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vēža slimnieki

Sevorane

Sančo

Sevorane
Jā, kā Tev klājas?

Sevorane

Sveikas, meitenes. Tieši šodien iedomājos, ka varētu te kādu rindu ierakstīt.

Man šobrīd bijušas 4 ķīmijterapijas. Zāles darbojas, marķieri krīt. Pēc 6.reizes būs CT. Ar šo ķīmiju es jūtos daudz labāk, kā bija ar pirmo, jo tad bija tāds drausmīgs stāvoklis pirmo nedēļu, bet tagad ir tā, ka es pat pati braucu ar auto uz ķīmiju. Tiesa gan ir stiprs nespēks un sirds traki joņo, nogurstu no mazas slodzes, bet nav tāds beigtas zivs stāvoklis un galva cik necik sakarīga.

Es uzdrošinājos beidzot arī savai dakterei pajautāt, kas mani sagaida nākotnē. Viņa pateica, ka ar tādu stāvokli, kā man, var nodzīvot aptuveni 3 gadus no dg atklāšanas laika. Tas sanāk, ka man vēl aptuveni 2 gadi ko dzīvot. Domas man dažādas, visādās galējībās mētājos. Kā būs, nezinu. Gribas jau nu ticēt brīnumam. Bez tā jau laikam nekā.

Tad nu lai notiek visiem mums savs Ziemassvētku brīnums!

Man tāds reiz ir noticis, kāpēc lai nenotiktu vēl? Gaišus svētkus visiem un nepadodamies.

Noteikti cīnies un nepadodies!! Un tici brīnumam!!

Sevorane
Cīnies, lai pietiek spēka un ticības. Brīnumi notiek.

Taaapati

Sevorane
Gaišus svētkus tev un jūsu ģimenei! Mēs te īkšķus par tevi turam katru dienu, to neaizmirsti!

Sevorane
Prieks, ka devi ziņu kā tev iet. Atkal lielāks ļaužu pulciņš sadosies rokās un sūtīs labās domas. Ziemassvētki - brīnumu laiks! Un brīnumi notiek.

Lusesita

Sevorane

Dari, kas jādara, un mēs arī lūgsim. Brīnumi notiek! Turklāt minētā statistika nav visiem vienāda. Ir, kas dzīvo pat ļoti ilgi.

Minna73

Medicina milzu soliem iet uz prieksu. Ko nevareja izarstet vakar, to var izarstet shodien. Nenokar degunu !

ačuks

Tieši tā - medicīna iet uz priekšu. Un Tev ir liela atbalsta grupa, kas sūtīs labas domas. Viena ārsta prognozi jau apgāzi. Lai brīnumu pilni svētki!

Sevorane
No sirds vēlu vismaz vēl 3x10

Cik atceros, sākumā vispàr runa gāja par mēnešiem, ne?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436759