Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vēža slimnieki

Sevorane

Sevorane
No visas sirds ticu un ceru, ka Tev izdosies izmainīt statistiku. Tu esi cīnītāja pa dzīvi un brīnumi tiešām notiek, ja tic.

Paldies, ka neaizmirsti mūs un dalies.

Priecīgus Ziemassvētkus ari Tavās mājās!

Sevorane
Turies, mīļā sirds, un netici tam, ko saka viena daktere. Man pašai vēža nav, bet es saprotu, kā jūtas tie, kam viņš ir.

Viss nav tik slikti. Mana mamma pēc krūts vēža operācijas un ķīmijas nodzīvoja vēl 7 gadus. Un ja būtu gājusi uz profilaksēm, nodzīvotu varbūt ilgāk. Un tas bija nevis mūslaikos, bet pirms gandrīz 40 gadiem, kad Padomju Latvijā bija pieejami tikai PSRS preparāti. Bet mēs ar vīru par nenormālu naudu dabūjām amerikāņu tabletes. Tagad viņas ir brīvi pieejamas, tai skaitā tev.

Nenolaid ķepas, nedomā par slikto, domā par to, ka tu izveseļosies, jo tādu gadījumu ir ne mazums.

Pastāstīšu par sevi arī šai sadaļā, jo ko gan man kaunēties, mana dzīve ir tāda kā ir Man rados ir daudz vēža slimnieku, vecāki abi, vecvecāki trīs no četriem, pēc ģenētikas man arī tāds ceļš ir atmērīts. Un man bija ļoti maz gadu, kad nomira mani pašas vecāki, un maniem vecākiem bija maz gadu, kad nomira viņu vecāki.

Bet. Es to priekš sevis neesmu pieņēmusi, ka man jāiet tādu pašu ceļu, bet ja tā arī būs, es bez cīņas nepadošos. Tagad ir tik daudz metožu ārstēšanai, ka ir grēks viņas neizmantot.

Meklē labus ārstus starp paziņām, atrodi viņus internetā, lasi visu, kas attiecas uz tavu slimību-būsi gudrāka un mācēsi uzdot ārstiem pareizos jautājumus. Tava veselība ir tikai tavās rokās, ārsti ir tikai palīginstruments. Ko tu no viņiem mācēsi paņemt, tas arī būs.

Indza

Kastanja
Tagad ir tik daudz metožu ārstēšanai, ka ir grēks viņas neizmantot.
Tagad ir arī nesalīdzināmi attīstītāka agrīna diagnostika. Sevišķi ar tādu pārmantotības risku, regulāri veicot pārbaudes un profilakses pasākumus, iespēja izvairīties no saslimšanas vai konstatēt to agrīnā stadijā ir ļoti augsta. Bet gan jau Tu pati to zini un regulāri pārbaudies.

Sevorane
Arī mūsmājās ļoti piedomā par Tevi, par brīnumu un iespējām. Turies, cīnies! Lai gaiši svētki!

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Indza
Tagad ir arī nesalīdzināmi attīstītāka agrīna diagnostika. Sevišķi ar tādu pārmantotības risku, regulāri veicot pārbaudes un profilakses pasākumus, iespēja izvairīties no saslimšanas vai konstatēt to agrīnā stadijā ir ļoti augsta. Bet gan jau Tu pati to zini un regulāri pārbaudies.

Nu jā, to es daru. Bet vēl es ticu, ka ģenētiku ir iespējams apkarot ar pozitīvo domāšanu. Es ticu, ka vēzi ir iespējams apkarot ar pozitīvo domāšanu!!! No maniem vecākiem un vecvecākiem tikai mans paps nomira 67 gadu vecumā, pārējie agrāk, Man tagad ir 65, un es jūtoš labi, dzīvoju bez jebkādām tabletēm. Kāpēc man būtu jādomā, ka man ir uzrakstīts nāves spriedums tikai tāpēc, ka pastāv tāds faktors kā ģenētika, vai kā autorei- ka viņai kāda daktere noteica dzīves ilgumu? Nu vismaz es tā domāju.

Nekautrējos ierakskstīt savu komentāru šai tēmā, jo, es domāju, ka mans komentārs ir tikai par labu tēmai. Nevajag gaidīt sliktu rezultātu, jācer, ka būs labais! Vismaz man ir tāda dzīves uztvere.

Sevorane

Paldies, meitenes, mīļš jums visām.

Ir labi, ka mana daktere ir tāda tieša. Man patīk, ka, ja es paprasīju, tad arī atbildēja, nevis apkārt riņķī, ka var būt tā un var šitā. Tādas runas citiem der. Vispār man patīk, kad ar mani utji putji, bet laikam negaidu to no šīs dakteres. Nu, kad pateica to laiku, bija tā drūmi uz kādu laiku, nemelošu. Bet ir labi arī pārdomas par nāvi, sagatavošanās morāli cik nu var, saprast, kā ta tā miršana varētu notikt. Un nepatīk, ja es ar kādu gribu par nāvi parunāt, kušina mani. Esmu pateicīga vīram arī par šo, ka viņš neapklusina, bet varu izrunāt - a ja nu es pēc gada mirstu...un ko tu darīsi, ja es sākšu asinis vemt. Nu kaut kā tā.

Bet man nav tā sajūta, ka būs jāmirst, nu nav un viss. Tik tad, kad tas pirmais ķirurgs pateica, es tiešām domāju, ka drīz miršu un tad man bija vienalga, ko ar mani dara, ko griež, kur biopsiju ņem, ka sāp. Bet tam dakterim vienkārši vajadzēja precizēt, ka bez terapijas tie pāris mēneši, bet vispār viņš mani norakstīja, tas skaidrs.

Un arī ticu pozitīvajai domāšanai ļoti un pozitīvajām emocijām. Un vēl man liekas, ka es neesmu mainījusi savā dzīvē to, kas man jāmaina. Nu jā, darba daudz, vairāk ar smadzenēm.

Tad jau vēl Vecgada vakarā saskrienamies tepat.

Sevorane
Lai Jaunajā gadā vairāk priecīgo mirkļu kā bēdīgo, spēku, izturību un cīņas sparu! Laimīgu!

Taaapati

Laimīgu Jauno gadu!

Sevorane

Meitenes, mīļš paldies visām, kas piedomāja labu domu.

Nākamajā gadā novēlu Veselību Veselību Veselību! Laimīgu Jauno gadu!

Spulgacite

Sevorane
Veselības vēlējumi Tev Jaunajā gadā!! Lai Tev viss izdodas!

Ilgi domāju, rakstīt vai nē, bet tomēr gribu padalīties. Pašlaik skolā, kurā mācos, mācās arī viena dāma mana kursā - superīga sieviete, kurai jau pāri 50. Viņa divas reizes gājusi cauri saslimšanai ar vēzi. Pirmajā reizē ārestējās ar ķīmiju, otrā reizē nolēma iet citu ceļu, ārstējās ar Baha ziediem un izveseļojās. Liekas nereāli, bet tas ir fakts - un brīnums. Un viņa ir atteikusies no medikamentiem vispār, lieto tikai dabas medicīnu. Bet jāsaka, ka viņa arī ļoti daudz strādājusi ar sevi psiholoģiski, kardināli mainot savu dzīvi, atsakoties no attiecībām, kas viņu gremdēja.

Sevorane

Spulgacite
Paldies, ka padalījies. Es arī ieksēji ļoti jūtu, ka ir jāmaina sava dzīve, bet nesaprotu kā un ar ko sākt, bet gan jau kaut ko izdomāšu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436759