Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vēža slimnieki

Sevorane

Sevorane

Sveiciens Lieldienās. Mīļā, Sevorane, kā tev klājas?

Sevorane

Aivai
Sveika. Paldies par apvaicāšanos, sen nebiju te ienākusi.

Man iet viss daudzmaz labi laikam. Bija pasliktinājums aknās un daktere uzreiz uzlika baigo ķīmijas kokteili, bija jau 2.līnijas ķīmijterapija 9.reizes, laikam ne līdz galam nostrādāja, tad pielika vēl papildus oxilaplatinu, no kura man vissliktāk, bet nu laikam labi ņem arī vēzi, plus saziedoja man naudiņu cilvēki mērķterapijai un tagad pirmo reizi vakar analīzēs man marķieri ļoti labi nokrituši.

Paldies par labajām ziņām. Turam īkšķus par tālāko!

Uzraksti gan ik laikam kaut ko. Sāku jau uztraukties, ka tik ilgi neatbildi/neieraksties. Atceries par mums, savu kluso līdzjutēju komandu!

Taaapati

Es arī priecājos par šādām ziņām

Sevorane
Priecājos ļoti, ļoti par tevi, dzirdot labās ziņas par tevi, man tikpat kā iemesls svinībām

Papildināts 13.04.2024 11:14:

Sevorane
Paldies, ka padalies ar saviem jaunumiem. Turpinu piedomāt un turēt visus īkšķus!!!

Sevorane

Aivai
Paldies tev liels .

Paldies visām meitenēm, kas vēl piedomā. Dikti grūti šito jauno kokteili izturēt. Daktere jau pirms šito nozimēja, teica, ka es esot stipra un tad nu šaus pa zvirbuli (tas ir mani ) ar lielgabaliem. Bet nu palīdz un kaut kā jau izturu. Pēc 2 ķīmijām būs CT.

Lusesita

Sevorane
Piedomā kārtīgi. Man pašai drusku tā kā sevī jāpasmaida, iekļaujot tevi lūgšanā ar šejienes niku, jo vārdu nezinu, un piebilstot - Dievs, es ceru, Tu zini, par kuru ir runa.

Sevorane

Lusesita
paldies. Dievs noteikti zina. Tiešām paldies .

Un par to, ko Dūducis* rakstīja, nu tur, ka es pašas saprotat...to garām nepalaidīsiet, jo manam vīram ir darāmo darbu saraksts, kurā ietilpst arī uzrakstīšana šeit, ka viss ar mani ir.

Papildināts 14.04.2024 13:35:

Tikko vīram atgādinu, ka būs jāienāk cālī divās vietās ierakstīties un šis - a cālis tad vēl pastāvēs ?

Turies!

Sančo

Sevorane
Lai vīram cālī nekas nekad nav jāieraksta Veselību Tev

P.s. Man arī nesen diagnosticēja vēzi - asins- īstā policitēmija. Bet ir ok, ir noķerts pats sākums (paldies ārstiem) un asins analīzes uzlabojas lietojot ķīmijterapijas zāles mājās. Zāles man būs jādzer visu mūžu, šo manu vēža veidu nevar izārstēt, bet dzīvot var. Jāklausa tik mediķi.

Ai, ko nu man, ir ok. Vienīgi spēka nav cik gribētos, jādzīvo prātīgi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436759