Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Santehniķis

undiness

Un kad nepietiekami labas sakausēšanas dēļ nopludinās gan savu, gan svešus dzīvokļus?

Tak vajag apdrošināt civiltiesisko.

Neko neapplūdinās. Saliks trubas, palaidīs ūdeni, ja redzēs ka pil - taisīs kamēr sataisīs. Kāpēc lai applūdinātu?

Ietaupīs naudu un tikai.

Papildināts 01.08.2023 15:37:

Kāda ir kvalitatīva santehniķa atrašanas pieredze? Nepieciešams nomainīt caurules pirms kapitālā remonta. Līdzšinējā pieredze ir bēdīga.

Tieši tā. Tad kad atnāk sertificēts santehniķis, tad saproti ka vajag taisīt vienalga kā bet bez sertificēta santehniķa.


pelēkais nezvērs

Tad kad atnāk sertificēts santehniķis, tad saproti ka vajag taisīt vienalga kā bet bez sertificēta santehniķa.

Vispirms vajag paprasīt, lai uzrāda to "sertifikātu"..


Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
Небесные ласточки. На это можно смотреть вечно ..   

Labi, pastāstīšu jociņu. Pa pazīšanos sarunāts santehniķis, sauksim par Aļošu. Izstāstu vīziju par turpmāko remontu, pārbūvēm, plusā jāsavelk pa jaunam caurules vešenei, jo iepriekš vilktais neesot pareizi (radinieka vilkts ar savu kadu tur lodējamo, ko iepriekš kāds te ieteica. Piebilde - duškabīne stāvēja uz kieģeļuem, jo... lasīt sākumu no iekavām). Vešmašīnu meistars teica, ka nepareizi, tā ka gluži nevar apgalvot, ka ieinteresētā perzona. Ar Aļošu vienojāmies, ka tiks pārvilkts viss - aukstais, karstais kanalizācija no skaitītajiem līdz dušai un virtuvei, plus vešenei, jo lielākam darbam Aļošam šobrīd nav laika, bet man vajag steidzami. Dzīve bez vešenes bija neromantiska. Viss tika darīts, kamēr biju darbā. Izrādījās, ka Aļoša tikai muti brūķē, bet strādā uz viņa divi vergi. Telefoniski saņēmu rēķinu, nošokējos, bet ko nu vairs. Vakars. Mājas. Secinājumi. Nevar saprast, vai kanaliācija mainīta vai kas, jo caurules ar kultūrslāni. Zvanu Aļoškam - a tas ir kā? Nu, nomainījām tikai tur, kur vajag. Priekškars. Kanalizācijai tika uztaisītas vēl papildus savienojuma vietas, ti tikai vietām nomainītas caurules izgriežot gabalus. Duškabīne uzlikta dabiskajā augstumā, taču ūdens īsti prom neiet, stāv līdz caurumam. Jā, saucu, lai to risina. Apgalvoja, ka esmu aizsērējusi (divu nedēļu laikā). Sapratu, ka turpināt ar viņiem nav interesanti.

Vēl Aļoška piedāvāja taisīt grīdā caurumu un laist caurules pa pagraba griestiem (pirmais stāvs). Jā, tas esot nelegāli, bet būs smuki bez caurulēm. Jau tajā punktā vajadzēja saprast, ka Aļoša ir brīnumu stāstītājs. Bet man viņu takš ieteica, un uz izķeršanu, tik noslogots...

Vajag ne tikai pārvilkt pa esošo trajektoriju, bet pārplānot un savilkt citādāk. Tā ka - nopērc 150 aparātus un savelc pati, tāds kārtējais seklais joks. Kā kādreiz tikpat gudri teica - pārvelc elektrības vadus pati. Redzēju, cik veikli tas gāja elektriķim, kas elektriķis no pad.laikiem un perfekti pārzina vadu kanālus mājās.

Papildināts 02.08.2023 10:47:

Btw, gribu redzēt kā tie "izdari pati" ar ineta instrukciju palīdzību nopirks pareizās adāmadatas, dziju un noadīs pirkstaiņus. Ar rakstiņu! Kad šito dzīvajā redzēšu, tad padomāšu par ieteikumu darīt pašai.


Cilvēki, kas aprunā aiz muguras, vienmēr tur arī paliks.

Btw, gribu redzēt kā tie "izdari pati" ar ineta instrukciju palīdzību nopirks pareizās adāmadatas, dziju un noadīs pirkstaiņus. Ar rakstiņu!

pa 3 nedēļām vajadzētu sanākt.


malacis

Ne viens ne otrs nav nekāda raķešzinātne

Papildināts 02.08.2023 15:18:

Ā un 150 instrumentus nevajag pirkt - var nomāt

Katram savs

Parunājiet vēl, riktīgi smieklīgi.

Tas jau nekas, ka pieteikums bija - kur atrast santehniķi nevis, kā sievietei bez pieredzes pašai nomainīt trubas.

pelēkais nezvērs

Ja vīrieša mājās nav, tad nu nekas cits neatliek kā pašai mainīt trubas.. vai arī ņemties ar nenosakāmas nodarbošanās un kvalifikācijas klaidoņiem, kuri tēlo meistarus. Pēc "ieteikumiem", par kuriem neviens neatbild un kuri tikpat vērtīgi, lai uzspraustu vienā vietā uz nagliņas un atslaucītu pēcpusi..


Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
Небесные ласточки. На это можно смотреть вечно ..   

Spoks

Katram savs
vispār jau jautājums bija "Kāda ir kvalitatīva santehniķa atrašanas pieredze?"

man pieredzes nav - pats māku nomainīt, kas jānomaina. Maijai ir 3 kilogrami labas pieredzes, Pēterim - kilograms sliktas

un vispār. es meklētu paziņu, kolēģu lokā nevis te. šite uzticamības moments aPsolūtā 0.

un vēl vispār. ja maina stāvvadus (pieļauju ka runa ir par stāvvadiem), itkā prātīgi to ir darit, kooperējoties ar kaimiņiem, nevis nomainīt tikai gabaliņu savā dzīvoklī (pieņemot, ka trubas jāmaina dēļ vecuma)

teite

Ha. Par trubu maiņu īsais stāsts. Bija santehniķi, kuri reiz vienā īpašumā radiatorus mainīja. Viss ļoti labi. Pasaucām arī uz jauno dzīvesvietu darbos pārplānot apvienotu wc ar dušu, pārtaisītu virtuvi. Ļoti labi visu izdarīja īsā laikā par atbilstošu samaksu, palika pāris lietas neizdaritas, jo remonts vēl bija procesā. Sarunājām, ka to tad pēc tam un par citu konkrētu summu. Ok. Kamēr pašu darbi velkās, uzradās dažas vēlamas izmaiņas jau izdarītajā, meistariem prasīt pārtaisīt neērti, vīrs pagūglēja, paskatījās (video pamācībā trubas lika sieviete, fakts deva tādu konkrētu mājienu zrm jostasvietas, ka viņa var un viņš nevarēs?!? ) dabūja aparātu un sataisīja pats, kā vajag. Par materiālu cenu. Īzī pīzī kopš tā laika trubu darbi tikai pašu ziņā.

Santehniķi, js nemaldos, te cāli kāds reiz ieteica. Santehniķis ir labi, ja nepieciešama 7kaut kāda saskaņošana, kopējo ūdeņu atslēgšana utt., viņiem tie kontakti un iespējas visu ātri saorganizēt.


Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.


Mans vīrs arī nopirka trubu kausētāju un taisa pats. Tā arī meistaru saviem laukiem neatradām. Nav tā, ka gribētos pašam ar trubām ņemties, bet nav jau variantu. Nav gan arī nekāda raķešzinātne, bet laiku prasīja, kamēr saprata kas un kā.

Papildināts 20.08.2023 06:23:

Piedevām vēl pats salika sūkni, filtrus, atsevišķi izeju uz dārzu, visus tos pretvārstus(?) vai nezinu kā sauc, lai ziemā var izliet no sistēmas ūdeni. Vnk pirmoreiz visu darot. Tagad smejas, ka varētu ar to pelnīt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436819