Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Santehniķis

undiness

teite

vienreiz
Ne ne. Tur abas rokas viennozīmīgi kreisās. Sākām pētīt viņu atstāto dīvānu (teica, ka nevajagot, būšot cits, lai atdod kādam). Kāja bija izļodzījusies un velkamais mehānisms līdz ar to viņiem nestrādāja, krita lejā izvilktā daļa. Attaisiju, pievilktu skrūves un viss kārtībā. Tie kreisroči labu dīvānu savas līkrocības dēļ atstāja Toties. Manam dīvānam 1 skrūve pārnesot bija izkritusi, roku balsts attiecīgi nokritis, noplēsa arī otru un balstus izmeta. Atkritumos! Tā vietā, lai skrūvi ieskrūvētu vietā. Prāta šaurība, nekas vairāk. Uz tādiem pelna un pelnīs.

Papildināts 25.08.2023 01:16:

pelēkais nezvērs
Teiktu, ka nevis latviešiem, bet vienai daļai cilvēku (man guloši kreisroči pazīstami starp dažādām tautībām )


Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.


teeja_bez_bulcinjas

Man visus santehnikas darbus laukos izdariija meistars kuru atradu caur citu meistaru, kurš pats beigaas netika. Cik labs vai slikts nemaaku teikt, jo tieshaam neko no taa pati nesaprotu.. apkure funkcionee, griida silst, uudens pa kraaniem tek, taami pirms darbu uzsaakšanaa sastaadija un atraadija... Nezinu, vai drikstu publiski cilveeka taalrunja nr rakstiit, bet ja nu interesee - varu privaati nosuutiit.

P. S

Meistars pats dziivo Jelgavas novadaa, nezinu cik taalu brauc pie klientiem.

Ievice

Maziem darbiem pazīstamiem izdevās sakarīgus meistarus atrast caur getapro.


Tā bija istaba, pilna ar papīra kuģīšiem. Viņa saplēsa tos un teica: Mēs esam divi - mēs visi esam divi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436819