Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Nesaprotu.:(

dundega22

Tātad varbūt kāda no Jums ir saskārusies ar šo problēmu.

Sākšu ar to,ka skaitos kā daudzbērnu ģimene. Man ir 3 bērni. Vienam bērnam 14 gadi. Otrajam 10 gadi un trešajam 5.

Visi kopā mēs bijām deklerejušies vienā dzīvoklī. Man bērniem pašvaldība apmaksāja dārziņu un arī puikam brīvpussdienas skolā.

Tā sanāca,ka es izšķīros un mani un vecāko dēlu no dzīvokļa izdeklerēja arā no dzīvokļa.

Atnākot pie sociem man vajadzēja aizspildīt iesniegumu. Ok es to izdarīju. Pec kāda laika man pārzvana soc. darbiniece. Un šī man saka,ka Jūsu bērniem nepienākās apmaksāt ne pussdienas ne dārziņu. Kāpēc jautāju es. Atbilde vienkārša. Jūs neēsat deklerēti vienā mājsaimniecībā! Nu un? Nepienākas!! Kā tā? Kā Jūs domājiet vai tas ir pareizi? Vai nav stūlbums? Nu ok deklerācijas nav vienã mājsaimniecībā,bet bērni tak ir!!

Tak paprasi kurš likums nosaka ka jābūt deklarētiem vienā adresē.

Kad ieviesa deklarēšanu kladzināja ka nekādas ekonomiskās konsekvences tas neradīs.

Iesniegumu pieņem tikkai soceālie. Tie atsaka..

malacis

Ļoti ceru, ka kāda cālene izklaidējas

par b/d un pusdienām nav likums, bet ir pašvaldību saistošie noteikumi un tur nosaka prasības, kam jāatbilst un viena no tādām ir, ka jābūt deklarētiem..

vajag izlasit savas pašvaldības noteikumus

dundega22
Kādēļ pārējos bērnus nevar deklarēt kur pari un viens bērns jau deklarēti?

Papildināts 01.08.2023 19:05:

pati

Es ar vecāko dēlu citā vietā esmu deklarēta. Abi divi dēli tur pat palika,iepriekšējā dzīvoklī deklarēti.

Tā kā pat reiz dzīvoju īrētā dzīvoklī ,ne visi īpašnieki vēlas piedaklarēt.

Nu bet loģiski, ja 2 bērni dzīvopie tēva, bet trešais ar māti, tad nekāda daudzbērnu ģimene tur nesanāk, bet divas pilnīgi atsevišķas mājsaimniecības. Var, protams, vainot visus citus, ja no tā vieglāk paliks. Bet realitātē vai nu maksā pati, vai deklarē visus bērnus vienā mājsaimniecībā, ja tiešām dzīvo ar visiem trim bērniem. Piedeklarēties ir dažu minūšu jautājums, caur datoru izdarāms no mājas neizejot.

Norma Džīna

Tēmu sadaļa - attiecības un psiholoģija!!!!!!

Papildināts 01.08.2023 19:28:

ja jums ir dažādas deklarētās adreses, sistēma sakārto un parāda kā dažādas mājsaimniecības. Es nezinu,vai jūs nevarat šo jautājumu atrisināt, iespējams, to var, bet tas ir jārunā un jākārto sociālajā dienestā, nevis Cālī, temā- attiecības un psiholoģija.

Norma Džīna
Bet šī sadaļa atrodas apakš ĢIMENE.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18436863