IVF, ICSI, IUI Augusts 2023

cipsis

Slēdza cipsis: "limits".
cipsis

MsBiMe

Sarli

TePatVien

special vieta femmefatale

īpašā karsējmeiteņu deja -justme

līdzjutēju ovācijas -fridriksons

taures marša pavadījums - Anciite32

saldējums - deivons

femmefatale

TePatVien
Ureaplazmas jautājumā - ārsti dalās divos flangos, vieni uzskata,ka ja nav sūdzību, tad nav jāaiztiek, citi uzskata ka ja viņa ir savairojusies tad tomēr ir jālikvidē, tā tomēr ir un paliek baktērija.

Papildināts 07.08.2023 17:47:

TePatVien
+ ja jautājumu daudz - saraksti uz papīra,lai neaizmirsti dakterei tiekoties ko svarīgu pajautāt

femmefatale
Pareizi Tu saki, viena no dakterēm pie kuras biju uzskatīja,ka ureaplazma nav jāaiztiek, ja tā var teikt. Tagadējā daktere pirms transfēra izrakstīja antibiotikas uz 10 dienām, jo uzskatīja,ka jātiek vaļā no baktērijas.

deivons

TePatVien

Ārsti ir dažādi, man ir bijis ārsts kas neko nepārbaudīja tikai standarta infekcijas un kad es prasīju kautko papildus tad atbilde bija- tev to nevajag. No tāda es aizbēgu jo sapratu ka nav atrasts iemesls.

Tad nākamais bija tāds kur daudz ko pārbaudīja bet man šķiet īsti nezināja ko darīt ar to visu.

Un tagad esmu atradusi dr. kas man beidzot ir noteikusi diagnozi un mēs tieši to ārstējam nevis taustamies pa visiem iespējamiem variantiem.Principā man jau sen ir problēmas bet neviens ārsts ne parastais ierindas, ne IVF nebija tam pievērsis uzmanību.

Man šķiet labak uzstāt ir lai baktēriju iznīcina lai ir tīra vide pirms transfēra.

femmefatale

deivons
Es ar tāpat uzskatu ka jātiek vaļā. + ja iestājas grūtniecība - imunitāte samazinās, un tā plazma var savairoties vēl vairāk un jau reāli radīt diskomfortu. Pie grūtniecības neiestāšnās tā isti nav vainojama cik lasīts, taču var izraisīt spontāno un priekšlaicīgas dzemdības grūtniecības laikā. Ir vērts riskēt? Es domāju ka ne. Protams ir gr. kuras nostaigā ar to plazmu visu grūtniecību un viss tip top. Bet atkal jau vai ir vērts spēlēt laimes spēli?

Uzskatu ka ureoplazma noteikti ir jaarstee! Man ari bija, daktere uzskatija par nevajadzīgu ārstēt tāpat kā clue šūnas. Beigās ureoplazmai izrakstīja antibiotikas un tā nākamajas analīzēs neprādijās. Clue palika neārstētas,daktere izlikās nedzirdam. Ļakutins uzreiz ārsteja,kad redzēja analīzes. Takā labāk visu pirms transfēra izārstet, lai nav sirdsapziņas pārmetumi

TePatVien
Ko nozīmē visām viņa ir? Man nekad ureaplazma nav uzrādījusies analīzēs, es noteikti ārstētu, draudzenei pat neplānojot grūtniecību to ārstēja, un pietika ar vienu antibiotiku kursu, un jau gadiem viņai nekas neatkārtojās, tāpēc nesaprotu, kāpēc daktere saka, ka to nevar izārstēt.

Lienite923
Skumjākais, ka man viņu atteikuši ārstēt ir 2 dakteri, gan parastais gin., gan ejot ivf.

femmefatale

TePatVien
Man savulaik ārstēja ierindas ginekologs, un Tu redzi ka klīnikās meitenēm dakteri ārstē. Ir skaidrs, ka ja paliksi pie dakteres tad viņa Tev viņu neārstēs, tad vai nu aizej pie kādas citas dakteres, kura izārstēs, vai nu klīnikas dakterei uzstāj, lai paņem analīzes uz antibiotiku jutību un izraksta Tev antibiotikas, ja pati vēlies tikt vaļā. Es atceros ka mana plazma bija jutīga tik pret azitromicīnu un doksiciklīnu, plus vīrs vēl arī AB kursu izdzēra.

justme

TePatVien
Man ureoplazmu ārstēja, abiem ar vīru. 3 dienu antibiotikas

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18436943