IVF, ICSI, IUI Augusts 2023

cipsis

Slēdza cipsis: "limits".

TePatVien
Es atceros ka man izrakstīja doksiciklīnu un pēc kursa ureoplazma pazuda.

Meitenes, es saņēmu savu gulbīštestu. Protams, ka vakar es jau izraudāju sirdi un dvēseli, tagad es bišķi esmu uz pauzes..

Progresterons 138

HCG 15.2

Mājas testi - vēl aizvien balti kā sniegs.

squirtle

TePatVien
Kura dieniņa pēc FET sanāk?

femmefatale

TePatVien
Nu cerība ir, pēc 48 h jānodod vēlreiz. Galvu augšā meitēn

squirtle
31.07. bija ET

Tikko iedomājos, ka kausiņš savu daļu ir pienesis.

Stāsts par to, ka viss var mainīties dažu stundu laikā.
Vakar bijām klīnikā un vizīti, lai apstiprinātu grūtniecību. Viss forši, embris pēc izmēriem kā vajag un sirsniņu arī dzirdējām. Braucot no Rīgas bija brūngani izdalījumi un sāpēja vēders. Pagājušajā nedēļā bija tas pats, bet viss pārgāja uz vakarpusi.

Papildināts 09.08.2023 11:07:

Ārste pārbaudīja, ka viss ir kārtībā, nekādas atslāņošanās nav, kas norādītu uz jebkādiem riskiem. Vakarā jau bija sāpes, ka ar vīru aizbraucām uz uzņemšanas nodaļu slimnīcā. Protams, puņķi līdz ceļiem. Dežūrārste (pieminēšu, ka viena no labākajām ģinekoloģēm mūsu slimnīcā) apskatās un saka, ka plīsis asinsvads uz dzemdes kakliņa un viss ir kārtībā ar bēbi. Pielika magnija sistēmu, iedeva nomierinošās zāles un palaida mājās. Uz rīta pusi pamodos, ka vēl ir nelielas sāpēs, bet jau vairs nav smērēšanās, bet asinis ar recekļiem. Pēc brīža iznāca arī liels audu gabals. Vīrs aizved uz uzņemšanu, taisa usg un viss jau tukšs.

Papildināts 09.08.2023 11:10:

Mūsu pirmais embris, kurš bija pilnībā ģenētiski vesels. Ar vīru esam satriekti, asaras un pārdzīvojums abiem. Viens otru mierinām ar to, ka vēl mūsu futbola komanda mūs gaida klīnikā un iespējams, ka tā tam vajadzēja notikt. Nevienu nevainoju, noveļu visu uz to visuma likteni.

Papildināts 09.08.2023 11:12:

Termiņš - 6 nedēļas un 6 dienas.

femmefatale

Anasteisha
Spēku un izturību Jums to visu izdzīvot.

Anasteisha
Izturību un lai paliek vieglāk

deivons

Anasteisha
turies!

Diemžēl citreiz ir tā ka nav atbilžu kāpēc tā notiek.

Jāizraud, jāsaņemas un jāiet tālāk...

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18436943