IVF, ICSI, IUI Augusts 2023

cipsis

Slēdza cipsis: "limits".
deleyla

Marta_Marta
Man teica ja būs kāds embrijs tad tikai pēc histeraskopijas būs ET.

Tātad ja histero būs oktobrī decembrī varētu būt ET.

Es gan pat neceru uz kādu embriju

Papildināts 07.09.2023 16:31:

Pippa
Mēs ar nepeldamies nauda .Man vēl trīs bērni tāpēc ja nauda nav ka spēli,bet vienu kopīgu ar vīru vēlos tad nu jāiet ceļu kuru jāiet. Ja trīs sanca izi tad tagad nekas nesanāk kā vajag

Papildināts 07.09.2023 16:31:

Marta_Marta
Kāpēc bija histeraskopijaa?

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

Mums arī neviens ekstras neuzspieda, bet tikai ieteica balstoties uz pārbaužu rezultātiem. Naudas ziņā, abi ar vīru ļoti sekojam līdzi kur naudiņa tiek tērēta, jo cenšamies pēc iespējas vairāk atlikt, lai nebūtu tā ka pietrūkst zālēm, kaut kā sitamies, bet neko darīt, bebi ta gribās.

ss_ss

Dzuula23
Mums neauglības ārstēšanā un līdz veiksmīgam iznākumam (dzimušam mazulim) pagāja 5 gadi,un apmēram kādi 15000 eur. Godīgi sakot,es pat nezinu,cik tieši iztērējām ,jo pēc 10000 vairs neskaitījām. Pie tam,tie ir papildus izdevumi no savas kabatas pie 2 valsts procesiem ( mums vīrieša faktors,un tā kā vīriešiem valsts neko neapmaksā,lielākā daļa izdevumu ir tieši tāpēc ,nu un plus dažas ekstras un dārgi medikamenti man pēc ET,kas bija jālieto līdz 17.gr.ned.) Meitenes jau te raksta,ka neviens diemžēl konkrētus ciparus nepateiks,cik tas izmaksās tieši jums. Katra situācija ir individuāla.

deleyla

Man šķiet minimāli ir kam sanāk ar 1x un min izdevumi.

Es uz ko tādu neceru .

Meitenes, jautāju šodien ārstei par pg .

Man dabīgi pg pie gr ir no 95 līdz 35.prasiju ka ar zālēm tiešām tas zirga devās jālieto ja organisms pats labi sarazo ( pg 35 bija pie gr kas bija ar pataloģiju. Citas veiksmīgas man neparbaudija)

Vnk tas lubion padārgs vai teiksim ar ultrinu nepietiek vai geteprix?

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

ss_ss

Dzuula23
Un piekrītu meitenēm-nedomāju,ka te kādi miljonāri apgrozās šajā lapiņā. Parastas ģimenes. Mēs arī pa šiem gadiem no daudz kā cita atteicāmies, parorganizejām ikdienu un dzīvi tā,lai būtu vairāk ienākumu,kurus novirzīt šim mērķim,bet tajā pašā laikā nācās šo to upurēt un atteikties. Nu laikam jāizvērtē ,cik tālu esat gatavi iet,jo summas var tiešām ļoti ātri izaugt.

femmefatale

deleyla

Šo es ar nesaprotu. Ne visām vajag tās zirga devas. Bet tas Tev jāapspriež ar ārstu. Ja Tev dabīgās gr.ir bijis labs progesterons - tad man šķiet nav pamata grūst pačkām iekšā. Man ar minimālu PG devu PG līmenis bija tāds pats kā ar zirga devu.

deleyla

femmefatale
Ārste teica tāpat būs liela deva jo estrogenu dos un ja pa maz pg būs tad estrogens pg noedis.

Bet man šķiet ja gr laikā dabīgi pg ir 95 kāpēc jāgruz tas zirga devas. Man no pg vēl drausmīgi grūti, loto rauduliga nu reāli tā kā pa sīkumiem asaras birst

Papildināts 07.09.2023 17:30:

femmefatale
Bet kā teiksim raksta ultrinu un lubion un es nelietoju lubionu jo vnk nu tiešām pickat tas devās nav ko tad?neticu ka zirga deva pg nosrgas to ko nevar nosargat

Es tā skatos, ka viņi drošībai to PG bāž zirga devās ar cerību, ka tā noturēs grūtniecību. Priecājos, ka man galva nereibst no tā PG, bet tas daudzums ir anormāls. Tie zilumi visās malās...protams arī izmaksas par to zirga devu. Pirmā paka utrogest jau tūlīt cauri, pirmā kaste Lubion jau cauri. Un saprotu, ka Clexane būs jāšpricē līdz grūtniecības galam, ja viss būs labi. Dārgs prieks

deleyla

Over_horizon
Man arī būs jasprice clexane.vnk ārstei teicu kāpēc pie dabīgā pg vēl vajag milzīgu devu.

Viņa teica ka pēc pg zālēm ar estrogenu blaknes neesot....

Sāku man tāds hormonu vētras bija .ir grūti ne stāvoklī budamai sāk raudāt no zālēm no vnk paliek skumji vai nez šokolāde nav mājās

Papildināts 07.09.2023 17:37:

Pg lietoju 1x pie gr ,neko tas neglaba jo vaina nav pg

Over_horizon
Clexane pēc kaut kādas nedēļas gadījumā nav kompensējamās zāles? Kaut ko tādu man teica, kad prasīju.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18436943