IVF, ICSI, IUI Augusts 2023

cipsis

Slēdza cipsis: "limits".
femmefatale

deleyla
Nu a ko Tu darīsi? Ārste izrakstīs un Tu vnk nelietosi? Jeb lietosi izlases kārtībā? Tev nekas cits neatliek kā vienoties ar ārstu par devām.

Papildināts 07.09.2023 17:53:

TePatVien
Kompensē tad ja ir apstiprināta trombofīlija vispār pēc noteikumiem.

femmefatale
Ā okay, man bija Lupus, laikam tāpēc varēja kompensēt. Bet patiesībā tagad man viņš ir nostabilizējies, tā kā var jau būt, ka nekompensēs neko.

femmefatale
Nu tas pats lubion nemaksā nemaz tik lēti, lai viņu vnk pirktu un nepotētu.

TePatVien
Nezinu, man nekas nav teikts. Man tas lupus antikoagulants vāji pozitīvs un vispār nesaprotu vajadzību pēc Clexane. Bet nu dakteres doma, ka jāizslēdz visi negatīvie faktori, kas var kaut ko ietekmēt.

Papildināts 07.09.2023 18:02:

Ja viss turpinās ritēt veiksmīgi, tad uzskaitē stāšos pie savas ginekoloģes. Pieļauju, ka viņa ņems nost vai stipri samazinās clexane

femmefatale

Over_horizon
Malacis daktere, ka pieslēdza clexane. Ja ir nosliece uz antifosfolipīdu sindromu,tas var izraisīt augla attīstības aizturi un spontānu gr.pārtraukšanos. Man ilgi ārsti nevarēja atčohnīties un pieslēgt clexane, kopš pielika viss aizgāja.

Papildināts 07.09.2023 18:05:

TePatVien
Man arī kompensē, anamnēzes dēl un dēļ divām mutācijām,kuras gan gluži trombofīlijas diagnozi neapstiprina.

deleyla

femmefatale
Gan jau lietošu vnk šobrīd ārste saka būs 3 karsa deva kaut man labs pg

Papildināts 07.09.2023 18:15:

Over_horizon
Man arī vāji pozitivs lupus un pāris mutācijas asins rece

Papildināts 07.09.2023 18:16:

femmefatale
Kādas tev mutācijas?

Papildināts 07.09.2023 18:18:

Lietoju tagad hjertemagnyl ārste teica pirms punkcijas pārtraukt jo lai nav lieku asiņošanu.

Cik ilgi pirms diez tad jābeidz lietot tagad vai 2 dienas pirms jo neteica kad nelietot

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

femmefatale
Tu viņu arī tagad lieto dabīgā grūtniecībā? Kā vispār ar viņu ir, viņš jālieto tikai grūtniecības laikā vai arī ikdienā? Ilgi meklēju sakarīgu informāciju par Lupus, bet tā arī neatradu neko, kas pasaka kaut ko vairāk par medikamentiem ikdienā.

deleyla

Man ar vāji pozitīvu ārsts teica lietot hjertemagnyl .to arī daru

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

femmefatale

deleyla
Man ir MTHFR 1298 homozigots, un PAI (serpine1) 4G/4G homozigots. Tā PAI ir tā riebīgā mutācija, kura ar vislielāko ticamību nobeidza manu iepriekšējo bērniņu.

Papildināts 07.09.2023 19:32:

TePatVien
Jā es šobrīd lietoju Clexane 4000SV ,kuru būs jālieto visu gr. laiku un mazdrusciņ pēc dzemdībām.

Ja ir lupus,tad ikdienā profilaksei lieto jebšu var lietot aspirīnu( deva jānosaka dakterim). Ikdienā clexane gan nevajag.

Šis labs raksts par antifosfolipīdu sindromu

https://www.tavsreimatologs.lv/diagnozes/antifosfolipidu-sindroms

squirtle

femmefatale
Kura Tev tgd nedēļa un kā jūties vispār ?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18436943