IVF, ICSI, IUI Augusts 2023

cipsis

Slēdza cipsis: "limits".
femmefatale

squirtle
Man pagaidām tpfu tpfu viss labi. Teikšu tā ir labās dienas un ir sliktās dienas, kā jau pie grūtniecības. Ļoti stipri atšķiras simptomi un sajūtas, kas bija pēc transfēriem un pie dabīgas grūtniecības.

deleyla
Histeroskopija bija, jo arī biezs endometrijs.. un tā laika vēl atklāja dzemdē polipu, kuru noņēma... gaidu, kad akceptēs man FET, bet nemot vērā, ka iemetusies cista, izskatās, ka jāgaida būs vēl..

femmefatale
Man jālieto gan hjertemagnyl gan Clexane. Šķiet nedaudz par daudz. Kā mediķis aizdomājos par to, ja nu sākas SA vai kāda hematoma sāk asiņot...

femmefatale

Over_horizon
Man asinsvads dzemdē plīsa, mazliet paasiņoja, magnijs, askorutīns lielākā devā un papildus progesterona kapsula diezgan ātri apstādināja asiņošanu. Ja maza hematoma,tad palīdzēs tā pati taktika. Ja liela hematoma, tad asiņošanu tik medikaments - dicinone apturēs, arī tām kas nelieto asinsšķīdinošos.

deleyla

Marta_Marta
Nu jā man ar biezs endometrijs ...dr teica ka uz polisēm jāpārbauda. Cik tev maksāja histero?

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

deleyla
Man kad gāja runa par histeroskopiju teica būs uz 160€ ja nebūs tur vēl kas jālabo, ka nem laukā . Tagad saprotu man nebūs. Nezinu vai tā endometrija var mainīties bieži

deleyla

Dzuula23
Mainas no cikla fāzes. Bet notrikta fāzē ja pa biezu tad pa biezu

ja vēlies iegūt to, kā tev nekad nav bijis, tad nāksies darīt to, ko nekad neesi darījusi

Женщин обижать не надо... У них разгон от милой зайки до жуткой стервы 1,5 секунды, и тормозного пути нет!!!

deleyla
No vot tā arī domāju ka tad jau man viss ok. Sākumā teica būs jātaisa histeroskopiju, endo bieza . Jo vizītē biju nepareizas laikā. Tagad prieks ka viss smuki,varu izpalikt bez šīs procedūras

deleyla

Dzuula23
Tad ļoti labi .

Man šo gribēja veikt bet ārste izlēma sākumā stimulēt ja vajadzēs veiks histero .kā ir tā it

cipsis
Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18436943