Kaķēns neēd sauso barību

kitcons

Slēdza kitcons.
kitcons

Kā iemācīt kaķēnu ēst sauso barību? 10 nedēļas vecs. Pirmās dienas jau pie mums ēda tikai kaķu pienu, pat mitro barību neēda. Tad iedomājos apliet mitro ar to kaķu pienu, tā sāka ēst. Ar sauso neiet cauri šis triks. Aprauš kā tualeti aplietu sauso barību. Vispār nav intereses par to. Ir nopirktas divas dažādas grain free barības. Bez garšas pastiprinātāja. Domāju varbūt jāmēģina royal canin, to jau šķiet ēd liela daļa, bet nu sastāvs man nepatīk. Kādi ieteikumi? Kā iemācīt? Kādas barības garšo tādiem maziem?

Papildināts 08.08.2023 09:14:

Arī mitro ēd tikai kas ir kā pastēte.

Manējam kopš bērnības ļoti garso Farmina ND vista ar granātabolu. Tik ļoti garso, ka ja jāizvēlas starp konservu un sauso, tad izvelas sauso.

kitcons

Vienīgā ko tādu atrodu ko varētu pasūtīt ir 5kg. Liels iepakojums pamēģināt.

kitcons
Uz svara var nopirkt veterinarajās vai veikalos.

Papildināts 08.08.2023 12:56:

https://vetmall.lv/produkti/kakiem/baribas-un-gardumi/1/5942/farmina-nd-cat-prime-chicken-and-pomegranate-kitten---kakeniem-lidz-12-menesiem-vista-300-g

Papildināts 08.08.2023 12:57:

Veterinarajās cik zinu var dabūt arī paraudziņu iepakojumus barībam.

Papildināts 08.08.2023 13:03:

Vel jau arī maziņš, gan jau paaugsies un sāks ēst.

kitcons

efrekia
Neesmu LV, uz svara nenopirkšu un šeit veikalos nav tāda redzēta

Indza

Mums arī liels kaķis neēd katru sauso (un arī slapjo) barību ko liek priekšā. Kaudzēm esmu atdevusi vietējai bezmāju kaķu aprūpētājai. Jāatrod kas garšo. Tiešām tiešām ārpus LV nav iespējams Zooveikalos nopirkt testa iepakojumus vai uz sveramo barību?

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

kitcons
Kuras tev tagad ir mājās atvērtas?

kitcons

Izsveramo neesmu redzējusi nekur. Mazākie iepakojumu 300g. Maksā tāpat katrs sākot no 5€ līdz 10€.

Papildināts 08.08.2023 18:28:

Mājās ir

Pēdējo ieteica no iepriekšējiem saimniekiem. Tādu arī nopirku.

Sviestabeka

Maziņš vēl. Nesaprot, ka tas ir ēdams. Pagaidām dod mitro, kas pastēte. Manai kaķei jau 10 gadi, arī tikai tāda patīk. Blakus noliec trauciņu ar sauso barību, uzpilini kādu pilienu eļļas. Varbūt pieliec kādus gabaliņus no lētākajiem sausajiem graudiņiem - tiem klāt ir garšas pastiprinātaji, kas kaķiem patīk. Varbūt ar laiku sapratīs. Bet zinu kaķus, kas sauso barību tā arī neuzsāk ēst. Kaķi barības ziņā ir ļoti konservatīvi.

Princa

Pameiģini to pašu Rojal canin, kaķēnu.Es saviem mazajiem no ielas ņemtajiem kaķēniem tikai yā esmu iemācījusi ēst sauso barību.Kādu laiku padodu Rojal Canin, pēctam var dot to kaķēnu barību kuru grib.

Tu nekad nesapratīsi to, cik patiesi vērti ir Tavi vecāki, kamēr pats nekļūsi par tādu !

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18436957