Kaķēns neēd sauso barību

kitcons

Slēdza kitcons.
kitcons

Vakar vakarā carnilove sauso barību saimaisīju ar vanaga mitro. Nedaudz graudiņus bija noēdis. Vēl ceru, ka izdosies.

Papildināts 09.08.2023 10:38:

Nevis vanaga, canagan


kitcons

Šorīt jau drusku vairāk graudiņus apēda. Mitro protams nolaizīja rūpīgi, atlikušos apmērcu ar ūdeni. Vēlāk piedāvāju vēlreiz to pašu. Nedaudz apēda. Drusku progress ir.

Tad jau palēnām sāks.

10 nedēļas jauns mincis vēl ir mazulis. Citi vēl 3 mēnešu vecumā ēd mammas pienu. Kāpēc ir vēlme iemācīt kaķīti ēst sauso barību? Ir paredzams, ka var nākties uz 1 dienu šad un tad atstāt minci mājās vienu pašu? Mēs laimīgi, ka kaķis vairs neēd sauso barību un ēd svaigu vistas gaļu. Sausās barības dēļ kaķis gandrīz aizgāja pie kaķu dieviņa. Un tā bija, tā saucamā, profesionālā sausā barība. Paldies vet.ārstei, kura izglāba mūsu kaķi.


kitcons

Bzzbzz
Nesaprotu jautājumu kāpēc ir vēlme iemācīt ēst sauso barību. Ar Ko man viņam vajadzētu barot? Protams, ka kaķim pa dienu jāpaliek mājās vienam. Katru darba dienu būs jābūt mājās vienam sākoties skolai.

Papildināts 09.08.2023 16:38:

Biju iegājusi pie vetārsta šodien un viņa teica, kā kaķim 10 nedēļu vecumā būtu jāēd tikai sausā barība. Lai pienu vispār vairs nedodu un mitrā barība esot tikai gardums nevis pamata barība.

Paraugu barībai nav un svara arī neko nevar nopirkt.

Iedeva nopirkt Hills vet kaķēnu barību. To gandrīz visi ēdot. Sastāvs nu tā. Bet mēģināsim.

kitcons

Kaķi ir gaļēdāji. Nez, vai ir labi barot tikai ar sauso barību. "Hill's" sausā barība bija tā, ko mūsu kaķis kādreiz ēda. No tās barības bija tik lielas problēmas ar aknām, ka pēc tam veselu gadu barojām kaķi no šprices ar šķidru speciālo ēdienu.

kitcons

Saprotams, ka gaļēdājs, tāpat kā suns. Bet cik liels procents no kaķu/ suņu īpašniekiem viņus baro tikai ar gaļu?

Var samitrināt sausās barības gabaliņus, lai ir mīksti, un pa vienam ielikt mincim mutītē. Sajutīs, ka tas ir kaut kas ēdams. Pie reizes būs treniņš, jo nākotnē reizi ceturksnī būs jāiedod pretparazītu tablete. (Daži velk cimdus un sagatavo sev plāksterus un jodu, lai iedotu to tableti, citi nes kaķi pie ārsta, bet mājās kaķim mazāk stresa.)

Bzzbzz
Pret parazītiem ir pilieni, ko no kapsulas uzspiež uz skausta. 4 × gadā. Bez cimdiem.

Papildināts 10.08.2023 14:16:

kitcons
Pareizi radini, gan būs labi. Bet vispār dikti mazs vēl, daudzviet adoptēt var, sākot no 12 nedēļām.


Lutetia
Profilaksei pret cērmēm vislabākās esot tabletes. Pilieni ne katram kaķim der.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18436957