Kaķēns neēd sauso barību

kitcons

Slēdza kitcons.

Bzzbzz
Mums veta izrakstīti pilieni, Advokāte no Bayer firmas. Itkā visu šo nosedz. Pagaidām labi darbojas, bet zvērs dzīvo dzīvoklī un ārā neiet.

Mūsējais arī ne par ko neēd sauso. Dzīvos badā, bet ēdīs tikai gaļu vai Šebu ar vistas garšu

kristel

10 nedēļās vēl īsti sauso negrib - vai ja ēd, tad ļoti mazā apjomā. Baro konservus un lai aug. Bet ja neēd šo sauso kas jau ir nopirkta, pameklē citu - varbūt nepatīk smarža, garša, graudiņu struktūra (graudiņi par lielu piemēram).

Mani arī konservus neēd visus un no sausās jāskatās kā puncis darbojas, vai nav caureja. Man ir kādi dažādi 4 veidi konservi apritē un 1 sausā kuru visu laiku pērku vienu veidu un pārējie 2-3 sausās veidi (pīle) ir kurus miksēju kopā un beru otrā trauciņā. Man tagad trīs kaķi.

Iepriekš kad bija viens - tad bija 2 veidu slapjā un 2 veidu sausā (jo vienveidīgu barību) arī kaķim apnīk ēst.

+ dodu vistas fileju reizēm svaigu.

Papildināts 17.08.2023 11:22:

Ā un sauso pērku bez kukurūzas un graudiem.

Mani ēd 2 konservus dienā - pat ja eju uz ofisu. Dodu brokastīs pirms izeju no mājām un dodu konservu tad kad atnāku mājās. Bet pa dienu kad strādāju attālināti - vēl iedodu vistas fileju. Pārējā laikā sausā. Un man arī nākas viņus atstāt (ar nāk barot opciju) kad braucu uz laukiem nedēļas nogalēs, vai tagad kad atvaļinājums un mājinieki ir vairāk prom. Bet jā 10 mēnešu minka ir vēl mazs un viņi sāk nudien lēnām ēst sauso, taču ja sāk ēst, tad ēdīs un būs labi. Līdz skolas laikam jau ēdīs kā lielais.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

kitcons

Mazs progress ir. Tikai tīru sauso neēd, bet ja apmaisa ar kaut mazliet mitro, tad jau apēd arī diezgan sauso. Garšo biezpiens, nez to var dot? Garšo viņam arī svaiga gaļa, vistu sirdis, akniņas un guziņas.

Taaapati

Man ne suns ne kaķis nav sajūsmā par sauso barību. Suns tiek barots sar gaļas atgriezumiem, kaķis ar konserviem un pa virsu vēl vārīta vista, jogurts, kāda nomedīta lauku pele. Vetārsts teica ka tā ir labi. Sauso pa retam iedot lai zobi patīrās. Es arī tādu sauso neestu

pupuzupa

Man bija Britu kķene kura vispār neēda kaķu barību nekādu! sīka esot neko needa, izņemot dārzeņus, banānu, un jēlo gaļu ,paipalu oliņas, mazai esot vāriju vistas fileju, doks teica - nuu ir tādi gadījumi. Toties ēda i gurķus i burkānus i banānus ---- dīvainīte

Papildināts 09.09.2023 15:16:

kitcons
bet tak normāli, būs tev svaigēdājs biezpoenu var bet bez sāls, reizi nedēļā līdz divām. paipalu oliņas ir labākas kā vistu...man kaķe gan jēlu gan vārītu ēda. Ja need sauso nemoki kaķi 10 meneši vēl aug sīcis.

Papildināts 09.09.2023 15:20:

kitcons
Biju iegājusi pie vetārsta šodien un viņa teica, kā kaķim 10 nedēļu vecumā būtu jāēd tikai sausā barība. Lai pienu vispār vairs nedodu un mitrā barība esot tikai gardums nevis pamata barība.

tak pareiz pareiz, lai saimniekam vieglāk - tā sakot ieber un aizej...nevis gatavo kaķim ( es reāli jokoju , ja kas, bet ja kaķis need un nevēlas sauso tad paajutā vetam ...vai kaķis ir tads pats kā suns kurš vienu dienu need griķus, otru dienu, trešajā izēdīs, nē, kaķis nav tādi, viņi needīs ja nepatiks un viss...kaut mirs badā)

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18436957