Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Neguļ bez ietīšanas un grūtības uz grīdas

hannanozalajiemjumtiem

Sveikas, bērniņam 6 mēneši, gribu lūgt palīdzību un pieredzi divos jautājumos, esmu ļoti nogurusi un satraukusies.

Bērniņš neguļ bez ietīšanas. Sākām to ap 2 mēneši, jo bija ārkārtīgi nemierīgs miegs, refelksi, bijām arī pie neirologa. Teica, ka viss kārtībā, ieteica arī ietīšanu. Bet tagad, ja neietinam, tad bērniņš raud, ļoti ļoti mētājas un neguļ. Vai kādam ir bijusi līdzīga pieredze un cik ilgi to darijāt. Esam visādi izmēģinājušies. Kā atradināt?

Otra lieta. Bērniņš visu laiku, kad spēlējas uz grīdas, tā kā skaļi klaigā, čīkst, vaid, nezinu kā raksturot. Liekas it kā būtu grūti. Sākumā likās, ka mācās jaunās kustības, bet tas nepāriet. Visu laiku, bez apstājas. Pakāpeniski aiziet līdz raudāšanai. Nekad nav mierīgs klusuma brīdis un nevar saprast, vai ir kaut kas grūti un nav kārtībā. Esam agrāk gājuši pie fizioterapeita, vingrojuši (tonuss), varbūt tas joprojām pie vainas. Man bija cerība, ka sāksies lielāka mobilitāte un šis kaut kā risināsies, bet neliekas, ka kaut kas mainās vispār. Tagad sāk trenēties līšanu.

Lūdzu padalieties ar pieredzi, varbūt kādai bjis līdzīgi vai padomu, man pirmais bērniņš un esmu ļoti satraukusies.

Par ietīšanu - jāsāk atradināt pakāpeniski, no sākuma viena rociņa āra, tad abas divas, tad pāriet uz guļammaisu! Lai nav tā, ka viena diena, protams, vins raudas, jo nav pieradis.

hannanozalajiemjumtiem
Aizejiet velreiz pie laba pediatra un laba bērnu neirologa.

Ja bérnam patík, ieteiktu masâzas. Lai uz mâjâm atbrauc bērnu masiere un masé.

Par ietíßanu nav komentâru, neko tádu nepraktizéju..

Sviestabeka

Ietīšanu pagaidām atstājiet. Kad sāks celties kājās, tas ir vieglākais veids kā gulēt nolikt. Ir pieredze. Bez ietīšanas - miegs nāk, bet ceļas kājās un bļauj. Ietīts aizmieg kā susurs.

Manuprāt,tas,ka guļot uz grīdas vaid un čīkt,ir tāpēc,ka bērns ir neapmierināts ar to,ka netiek nekur uz priekšu. Vismaz es tā esmu novērojusi. Iemācīsies līst,tad rāpot un pasaule būs vaļā! Varēs visur tikt klāt un visu ko jaunu pētīt un čīkstēšana beigsies!

Piekrītu aprikoze123, kopš Mazulis iemācījās stabili sēdēt un rāpot, čīkstēšana krietni ir gājusi mazumā, jo dikti gribējās kaut kur tikt. Pirms tam taisīja "lidmašīnas" pozu (rokas un kājas uz augšu guļot uz vēdera), nekur uz priekšu netika un viss bija slikti.

Kokopelli

Savulaik biju mēģinājusi bērnam ietīšanu, bet kaut kā neaizgāja. Likās, ka tieši pretējs efekts.

Par to nemierīgo būšanu uz grīdas.. Nu, man vairāk izklausās (un arī atgādina manu bērnu), ka bērns vnk pauž savu neapmierinātību ar nevarēšanu. Man bērns kā zīdainis bija baigi prasīgs (arī tagad ir prasīgs bērns, bet nu jau runā un "prasības" citas). Kad man bērns sāka apgūt kustības uz grīdas, tad tiklīdz iestājās apnikums vai nogurums (un tas notika ātri), tā uzreiz sākās čīkstēšana, ņerkstēšana, un, ja nesekoja risinājums, tad attiecīgi bļaušana. Īpaši traki bija ar velšanos. Kad iemācījās apvelties uz punča, apvelties atpakaļ vēl neprata. Protams, baigi patika uz punča, utt., bet nogurums iestājas, un atvelties neprot, un tad sākās trādirīdis. Un nekādīgi nesaprata/negribēja vnk nolaist galvu, atpūsties un pēc tam turpināt, vajadzēja visu laiku.

Par ietīšanu nesaskatu problēmu. Ap 8 mēnešu vecumu bērnu vairs nevarēs ietīt, pat ja ļoti gribētos. Pagaidām lai guļ tā, kā viņam ir ērti un droši.

Par ietīšanu kaut kur lasīju, ka vajag sākt pamazām sākt tīt arvien vaļīgāk

Es varu pastāsīt savu pieredzi. Man ir trīs bērni. Pirmo tinu līdz tiem sešiem- septiņiem mēnešiem, pēc tam viss ok. Otrais vispār nebija valdāms, ļoti slikts nakts miegs. Pēc 6 mēnešu vecuma vairs vispār nevarēja ietīt, jo bija spēcīgs un iztinās ārā. Mēģināju visādu guļammaisus, baha ziedu graudiņus utt. Tas bija trakums ar viņu. Tagad būs divi ar pus gadi, vairs tā miegā nemētājas, bet nu naktīs mēdz celties. Un uz grīdas viņam nepatika līdz kādiem 10 mēnešiem. Beigās izrādījās, ka viņam ir autisms. Vienīgā labā gulēšanas poza bija uz vēdera, jo tad mazāk var rokas vicināt. Trešo tinām līdz tiem 5-6 mēnešiem, bet kad pārstājām tīt, tad dažas nedēļas bija tā, ka vajadzēja aprast, ka rociņas ir brīvas, pēc tam ļoti labi aizgāja ar miedziņu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437035