Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dilemma ar dzīvokļa izīrēšanu.

teite

teite

Nupat pēc gada termiņa īrnieki izvācās. Nolietojums, tas skaidrs, bet nu visādas lietas sadarījuši, pabojājot mantu (piem. Ar skavām piešāvusi virtuvē pie ozolkoka galda virsmas vaska drānu, uztaisījuši durvju stenderē caurumu, kur vadus izvilkt, dīvānam galus izmetuši jo 1 esot nokritis (skrūve atskrūvējās! pārvietojot uz citu telpu utt. dumjas lietas), un neizdarījuši (neinformēja, ka pagājušā rudenī /ziemā konkrēti lietus tecējis vairākās vietās griestos un tagad viss jau sapelējis un stipri šaubos, vai apdrošināšanā vispār jēga pieteikt atlīdzību. Remonts jātaisa jebkurā gadījumā.

Jautājums izīrētājiem - beigu galā, ilgtermiņā gadījumā nav izdevīgāk booking vai airbnb likt? Tur ikdienā vairāk jāiesaistās, bet maksa normālāka un garantēta, ka samaksā. Un neviens nemēģina iedeklarēties (mani bijušie īrnieki gudri. Visu laiku bija 1 no 6 iedeklarējies, par atkritumiem maz maksāja, tagad pāris nedēļas pirms izvākšanās 3 piedeklarējās, ja paši nedēļas laikā neizrakstīsies, nāksies čakarēties caur pašvaldību, lai dabūtu šos ārā, tikmēr maksāšu par šiem atkritumus

Vai tomēr labāk pastāvīgi vietējie īrnieki? (šie bija no Ukrainas, varbūt atšķirīga izpratne par attieksmi pret lietām)

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

teite
Labi īrnieki ir samérá reta parádíba .

Bookings var but loti noslogoti priekß izírétâja, ja, pieméram , katru dienu íré kāds cits. Vismaz tas, ko es redzi, pati kâ îstermiña īrnieks.

teite

Meauk
Nupat biju Polijā, tur konkrēto īpašumu varēja īrēt sākot no 2 naktīm. Ir doma, ka varbūt šis varētu būt sakarīgs nosacījums, bet no otras puses tā varbūt ne vienu vien klientu var palaist garām.

Papildināts 17.08.2023 13:40:

Un jautajums, cik vispār liels pieprasījums varētu būt pēc 3istabu dzīvokļa Purvciemā

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Ja godīgi, tad es Purvciemā neapsvērtu izīrēt savējo caur airbnb/bookingu. Pamēģināt jau var, bet kādai būtu jābūt cenai, lai kāds tur gribētu īrēt... (nekas personīgs pret Purvciemu, esmu pat tur dzīvojusi păris gadus).

Par iepriekşējiem īrniekiem - tā gadās, izskatās, ka nepietiekami izrunāts ko un kă drīkst, nebija kontrole.

Es nevaru sūdzēties par savėjiem īrniekiem (man gan tukši dzīvokļi izīrėjas, mazăk riski), vēl man ir stingra facecontrol pirms un priekšroka, ja iepriekšējais īrnieks iesaka. Bet ar visu to brīžiem ir pārsteigumi - cilvēki ir tik dažâdi

teite
Grúti pateikt.

Man vissvarîgâkais ir, lai dzîvoklî var tikt vèlu naktî arī, lai ir velas maßína un velas zâvétâjs un vanna.

Ja gatavojies ilgtermiña izíréßanai, tad ir jäbût labam lîgumam, ir loti kārtîgi jâizrunâ viss ar îrnieku un ik pa laikam jäpârbauda dzivoklis

teite

Li
Nekā daudz no mēbelēm nebija, dīvāns, bērnu 2stāvu gulta un pāris plaukti, to visu atstājām, jo viņiem nebija nekā pašiem un priecājās, ka varam atstāt. Un it kā bija atrunāts ka pie kaut kā darīšanas iepriekš painformē. Bet nekā Nākamajiem būs jāiekļauj līgumā nepārprotams punkts par šo.

gaura

Meauk
man ceļojot svarīgi, lai var tikt iekšā bez čakarēšanās un saimnieka gaidīšanas (atslēgu seifs - Purčikā diez vai), lai ir stāvvieta - daudzdzīvokļu namu sētās arī diez vai. Arī īsti neapsvērtu tādu dzīvokli.

Tagad tieši ir ļoti labs laiks, lai izīrētu dzīvokli - daudzi vācas uz Rīgu uz jauno mācību gadu. Studenti daudz kooperējas, lai noīrētu kopā. Īrnieki paši FB liek īres grupās "reklāmas", lai izvēlas tieši viņus. Es meklētu tā. patīk konkrēti FB lapa "Izīrē dzīvokli Rīgā"

Vairāk izklausās nepieciešamības konkrētāk atrunāt lietas nākamajos līgumos, nevis mainīt klientu mērķauditoriju. Un stingrāk kontrolēt.

teite

gaura
Šāda grupa bija paslīdējusi garām, tiešām daudz interesentu.

Par auto stāvvietu jā, tas tāds drusku sliktāks moments. Vietas ir, bet nav garantijas, ka būs tieši pie mājas, ko arī parasti meklēju, ja ņemu ne lv īrēt kaut ko. Laikam jau drusku utopija tas bukings. Vnk izsveru variantus, ko darīt, jo vecie īrnieki, kurus domājām, ka turpinās īrēt, diezgan negaidīti paziņoja, ka iet prom no Rīgas

Papildināts 17.08.2023 15:23:

Pufis
Jā, laikam jāietver kaut kāda, nez, ikmēneša apskate? Es nemīlu bāzties bez vajadzības virsū, pie šiem laikam 3x biju. Sākumā, kaut kad ziemā burtiski pue durvīm un tagad pirms nodošanas. Par maz

teite
Kur tu pati dzīvo, vai esi tuvumā? Uz bookingā esošu dzīvokli būs regulāri jādodas, pat ja ieviesīsi sistēmu, ka atslēgas iespējams paņemt un atstāt bez tavas klātbūtnes. Ja jādodas uz citu rajonu vai nepiegriezīsies?

Vai būs gribētāji? Nu jāskatās, kur tieši Purvciemā esi. Mēs ārzemēs esot īrējam arī Purvciema tipa rajonos, jo tur ir lētāk.

Bet labāk jau atrast uzticamu vietējo īrnieku. Un izīrēt bez mēbelēm. Es tā daru un atkrīt krenķis par kaut kā sabojāšanu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437091