Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dilemma ar dzīvokļa izīrēšanu.

teite

teite
Katrreiz pašai tīrīt, vai noalgot mājkopi, ņemties ar gultasveļām un nodokļus neaizmirsti. 50€ par nakti varbūt sanāktu, ej tu sazin, cik tur elektrībā un ūdenī vēl tev notērētu. Ja kaut kāds vecrīgas dzīvoklis, kuram var uzlikt lielāku cenu, bet purčikā, nez 40€? Tev tur apkopējai +nodokļi nesanāks. Vai arī pašai būs jātīra.

Papildināts 17.08.2023 17:14:

Bet vispār tu izklausies baigi piekasīga. Baigi labs remonts bija? Kāpēc vadu laida caur stenderi? Nebija elektrības istabā? Vai tas kaut kāds neta vads?

Runājot par vaskadrānu, nu iespējams nenovērētēja tavu ozolkoku. Ja būtu lamināts, būtu metams ārā. Koku vismaz var labot.

Es savā izīrētajā dzūvoklī neesmu bijusi vairākus gadus. Nav ne jausmas, kā tur izskatās un nav bažu vispār.

Papildināts 17.08.2023 17:15:

Tāpēc es novērtēju ilgtermiņa īrniekus, man nav jāremontē, jādomā.

teite

vienreiz
Es galīgi neesmu piekasīga, vnk laikam drusku cita izpratne pret svešu mantu vadu bija izdomājuši interneta vilkt, bez mūsu ziņas, kaut dzīvoklī ir wifi. Brutāli, caur stenderēm (durvis bijām nesen visas jaunas salikuši, kad paši tur vēl dzīvojām), izzāģējot robu aplodās, pa diagonāli pāri koridoram, zeķes varēja likt žāvēt Dzīvoklī remonts bija pirms tam taisīts "sev" nevis īrei.

Jau 95% atmetu domu par īstermiņa īri, man ar tīri labi patika, ka vispār nav tur jārādās, dzīvoju pilnīgā mierā ar domu, ka tas būs uz ilgu, jo jūlijā vēl līgumu pagarinājām. Un tad pec pāris nedēļām paziņoja, ka pārceļas.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Jūs te iesakàt sīkàk visu atrunát līgumà. To var darīt, bet kàdà veidá panáksiet, lai tas, kas līgumá ietakstīts, tiktu arī izpildīts no Īrnieka puses? Bezcerīgi. Vienmèr jàbūt gatavam uz pàrsteigumiem un remontu pèc īrnieka izvákšanás.

Someone30
Vismaz neizmaksāt garantijas naudu, ja tiek konstatēti kaut kādi bojājumi.

Ar īstermiņa īri čakars garantēts, jo pat, ja vari izmantot modernus risinājumus uz atslēgām, tāpat pēc katras vizītes beigām jāiet sakārtot, nomainīt gultas veļu, dvieļus utml.

Varbūt kāds atceras no soc tīkliem - dažus gadus atpakaļ Krištopāna meita, kura nodarbojas ar airbnb, labi izbaudīja to, ka noīrēt to dzīvokli Tev var dajebkas... Kāds vietējais bija īrējis uz nakti, pateicis saviem draugiem kas un kā tur ir un tad tur kkādi urļiki nāca lauzties iekšā, kko tur apzga utml. Pēc tam vēl tiktokā dižojās - haha noķeriet mani un privāta sūtīja saimniecei lamas.

Skaidrs, ka ilgtermiņa īrē ar var uztrāpīt kkādas cūkas, kas tur atstāt tādu dzīvokli, ka jātaisa pilns remonts, bet nu iespēja mazāka tomēr...

Var neizīrēt un viss bus ok.

Vislabāk ir pārdot.

Bookingā jau arī kāds postažu atstās.

Kredītkarti nobloķēs un varēsi tiesāties. Facecontrol - nulle.

Kāds nobookos 10 naktī - varēsi sniegt supportu.

teite

poponda
Ta nē. Pārdot nav opcija, pagaidām citi plāni uz to īpašumu. Bet turēt tukšu ar nav rentabli, maksāt komunālos par tukšu not interested. Saremontēs pieņemamā skatā un laidīs uz īri.

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

A dēļ kam remontēt īrei?

Palaid 10 eur lētāk.

teite

poponda
Lasi uzmanīgi. Griesti bija tecējuši. Kamēr paši tur dzīvojām, laicīgi bakstīju RNP, tīrīja no jumta lapas un viss bija ok ar jumtu. Manējie īrnieki pofigā, šiem tur pil, dzīvo tik tālāk, pat nesaka man neko. Nu tādi vienkārši cilvēciņi, nezinu jau kādā stāvoklī viņiem pašu mājas bijušas, varbūt 4 sienas bez apdares un spaiņi zem piloša jumta. Un abas rokas kreisās atceros reiz kādas mākslinieces interviju viņas lauku mājā. Tur bija konkrēti nolupusi siena, kuru māksliniece nodēvēja par "atlupušās krāsas skaistumu ". Nu vot. Mums tādu skaistumu negribās T.i., nobujanēta dzīvesvieta nav attaisnojama ar 10 ēriku atlaidi. Vljek.

teite
Izklausās, ka jums pagadījušies dīvaiņi ar citiem skaistuma standartiem. Tāpēc es savu lietuvieti tirgošu nost nevis laidīšu īrei, jo lai es izīrētu, man jāsaremontē tādā līmenī, kā es gribētu sev, bet tagad pie šīm cenām remontēt, lai izīrētu, diezkas nav. Bet ja izīrētu tādu neremontētu, nevaru iedomāties ar kādu kontingentu man būtu jāņemās. Nē, nu nav jau tur galīgi traki, pat ir jauna vannasistaba tik cik virtuve pieklibo.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437091