Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dilemma ar dzīvokļa izīrēšanu.

teite

vienreiz
Starp citu, ļoti sakarīgs kontingents piesakās arī bez remonta, ja ir nedaudz zem vidĕjas īres, vajag tikai pafiltrēt, kăpēc gatavi dzīvot tādā. Piemēram, ğimenes ar maziem bērniem man līdz šim ir bijuši ļoti labi īrnieki. Jo viņiem jaunos, izremontētos neviens negrib izīrēt, lai nesabojă, Tad nu ir gatavi dzīvot kā ir, ka tik tīrs un strādă.

vienreiz
Starp citu, ļoti sakarīgs kontingents piesakās arī bez remonta

Jā tā ir. Ir cilvēki, kas paši ir ar mieru nedaudz ieguldīt, remontēt īrēto dzīvokli par to maksājot nedaudz mazāku īri. Vismaz man ir ļoti laba pieredze. Iepriekšējā īrniece pati visu remontēja un atstāja dzīvokli labāku nekā ievācoties.

Deizy

Vismaz man ir ļoti laba pieredze. Iepriekšējā īrniece pati visu remontēja un atstāja dzīvokli labāku nekā ievācoties.

man arī līdzīga pieredze, faktiski visi īrnieki ir dzīvoklī ko labu ieviesuši, uzlabojuši. Bet es vienmēr arī esmu pretimnākoša un gatava atlaist no īres naudas, ja tam ir pamatojums.

Dzīvot ir vērts, lai mīlētu, audzinātu bērnus, dejotu un lasītu grāmatas. Pārējais ir tikai līdzekļi mērķa sasniegšanai

gaura

to, ka cilvēki ir dažādi, redzēju arī, ierodoties savā izīrētajā dzīvoklī (regulāri gan tur neieeju, reizi pusgadā varbūt). Kamēr džeks dzīvoja viens, totāli kā vecpuiša dzīvoklī, mantas pa visurieni utt. Tagad apprecējies - sievu neredzēju - bet nu jopcik, tāpat viss piekrauts, nesakārtots, nokaltuši augi podiņos (ne mani). Atceros, cik mājīgi bija, kad pati tur dzīvoju (kaut neesmu tīrības karaliene). Tagad - vee.

vigija
Li
Man vismaz pašai īrējot, kaut kā tā piesaiste tā neveidojās. Tāpēc grūti iedomāties, kam tā gribētos ieguldīties. Mūsu gadījumā tā būtu virtuve. Pārējais ir kosmētiskais. Man sentiments, jo tas ir manu vecāku un mūsu bērnības dzīvoklis. Man šķiet ja pārdošu, tad kāds viņu mīlēs un lolos un kādam tur būs mājas.

Es darītu, kā te teica, skatītos pati īrnieku sludinājumus. Un, ja dzīvoklis tāpat remontējams, ļautu ar bērniem un mājdzīvniekiem.

Tagad daudziem pēc FB un IG profila var daudz ko pateikt, kāds cilvēks. Vai iepozē savandītu drēbju kalnu fonā un aizkari turās uz godavārda, vai viss spīd un laistās.

Pēc ukraiņu īrniekiem viena kolēģe arī mocījās, no dzīvokļa neizdabūt specifisku smaku. Kad visu ēdienu cep un nevēdina telpas...Bet dzirdēts, ka pēc indiešiem vēl trakāk.

Izīrējot taisām kastingu, ļoti domājam ko ielaižam īpašumā. Sienas visas ir ar mazgājamo krāsu, sākumā ir dārgi, vēlāk atmaksājās. Dzīvoklī nav vērtīgu, dārgu mēbeļu. Kopumā mums šis strādā, reizi 10 gados gan ir jārēķinās ar pamatīgu remontu.

Papildināts 18.08.2023 21:20:

Booking neliekas izdevīgi, visu atdosi apkopējai.

Domāju, ka Purčikā airbnb tomēr nav reāli, Pietiks dažiem tur aizbraukt, un ierakstīt sliktu atsauksmi un bizness būs beidzies. Ārzemniekiem tie krievu rajoni tomēr liekas šokējoši, tur kāds rets padomju eksotikas meklētājs varbūt gribētu, ne jau regulārs vācu tūrists, Tālu arī no centra, un mūsu sabiedriskais ir kā ir.

Es izīrētu pastāvīgiem īrētājiem. Studenti nav slikts variants. Man ir ļoti laba pieredze ar īrniekiem. Izīrēju caur mākleri, kuram atdevu pirmā mēnēša īres maksu. Toties man piemeklēja ideālus īrniekus - inteliģentu latviešu pāri. Arī juridiski visu nokārtoja. Labāk pagaidīt un paņemt sakarīgus īrniekus, nekā steigties. Tas ir mans ieteikums.

teite

Baibo
Par smakām. Manējie ķēmi izrādās, virtuvē bija pīpējuši. To atkodu tikai vēlāk, kad atradu nobāztu bundziņu ar benčikiem, a tā nevarēju saprast, kas tā par smaku, nedēļu nekā nevar izvēdināt. Nu sukas, nu. tādi prasti cūkuļi. Katru dienu jaunus sīkumus atrodam, ko šie tur "gudru" sadarījuši. Nu jau pārņem viegls izbrīns, ka nav podu nolauzuši

Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Es nezinu, kas skaitās bez remonta, bet parasts padzīvots remonts vēl kaut cik liekas pieņemami, galvenais, ka tīrs.
Cenas šobrīd ir kosmoss, kad pat treknie laiki atpūšās... pie tam komunālie treknajos laikos arī bija 3x mazāki. Nez, varbūt tapēc izīrētāji rēķinus slēpj! Tu prasi rēķinu, a tev hop un pasviež lapiņu ar "tabuliņu" pa pēdējo pusgadu! Pie tam tajā tabuliņā saskaitāmie vs kopējā rēķina summa nesaktīt vismaz pa 40-50€ Pie slepenās info pieder apsaimniekošanas maksa, papildus pozīcijas rēķinā un pat patērētais ūdens kubu daudzums! Tik pasaka, ka tie 50€ par karsto ūdeni ir jo daudz ūdeni tērējuši mhm, kā tad! Sadalot aukstā ūdens ciparu ar viena kuba maksu (zināma vienība visiem), sanāk 11€ par karstā ūdens kubu! Protams, ka slēpj! Tāpat neredzi arī MwH, cik ziemā patērēts siltumam, tikai ka 150€ bija šī pozīcija. A mož tur mājai 18grādi robeža uzlikta?! Kad pajautā kāds elektrības pieslēgums, vispār skatās kā uz noziedznieku Nu, tāds sīkums ne, pie mūsdienu elektrības cenām! Reāli ķer studentus uz muļķi! Uz jautājumus par deklarēšanos reakcija itkā mēs taisītos dzīvokli izkrāpt Tas nekas, ka uz īres līguma pamata tas ir likumā paredzēts. Par vid un nodokļiem nemaz nejautāju

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437091