Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dilemma ar dzīvokļa izīrēšanu.

teite

Samael

Šito slēpšanu nesaprotu. Ar nākamo rēķinu taču viss atklājas; ko tādējādi cenšas noslēpt?


Paraugies uz to veco sievieti pāri ielai.Tu nekad nebūsi tāda. Tu nekad nekļūsi veca,un tu nekad nemirsi.


teite

eseni
Bet ūdens patēriņš taču ļoti var atšķirties. Un pagājušā ziemā uzsildīšana bija zelta cenā. Tur puse no rēķina bija par apkuri un ūdeni dazu mēnesi.

Par elektrību nesaprotu, ko tur slēpt. Es saviem piedāvāju tādu peslegumu, kādu paši grib. Man pašai un īres dzīvoklim dinamiskais, bet nav problēma nomainīt, tā pat taču pec rēķina maksā.

Par deklarēšanos jau rakstīju. Ir sarežģīti pēc tam ārā dabūt.

Papildināts 25.08.2023 10:52:

Samael
Bet tiešām slēpj? Ir reāla pieredze vai "viena tante teica"?

Personīgi sūtu realos rēķinus par dažādiem mēnešiem, lai paši pēta un domā, var pavilkt vai nē.


Viss, ko jūs lasāt, drīkst tikt uztverts kā joks, nav ņemams par pilnu patiesību un nekādā gadījumā nav jāuztver personīgi.

Cer, ka būs slinkums pārvākties...

Kā arī, ja cilvēki saskaitīs komunālos ar viņu vēlamo īres maksu! Bože!!! Jabziemas rēķins ar visu valsts atbalstu ir 300-350€, bet graustu landlords par brūkošu hruščoveni grib 450€ uzvārīties. Da viņam 250€ mīnusos no tā dzīvokļa būs katru mēnesi, ja neatrod, kas komunālo kosmosu sedz.

Papildināts 25.08.2023 11:00:

teite
Saproti, kopējo ciparu rāda, bet kubus nē! Un neba ziemā tas kosmoss, bet pavasaris-vasara jau. Ja karstā ūdens kubs jūnijā sanāk vismaz 11€! Man, pie tāda paša RS pakalpojuma ir 5 par kubu. Arī redzot dzīvoklim nepieciešami mwh daudzumu ziemā, var sarēķināt, cik būtu par apkuri jāmaksā kaut vai. Bet redz, tas ir noslēpums!

Papildināts 25.08.2023 11:02:

Un elektrība , ja ir paņemts fiksētais, figu tu samainīsi kamēr tie gadi paies. Un jautājums, pa cik nofiksēts, tiek uztverts bezmaz kā nkvd nopratināšana!

Leila.

eseni
Nu, bet lai pērk sev īpašumu jaunajā projektā! Nebūs jāņemās ar brūkošām hruščovkām.


Par deklarēšanos jau rakstīju. Ir sarežģīti pēc tam ārā dabūt.

Ielaidi tad pati, viņiem tev atļauja nemaz nav jāprasa. Grūti ārā dabūt gan jau tāpēc ka nākamais izīrētājs arī ir pret deklarēšanos. Tā viens otru čakarē..

Leila.
Tu kā no universitātes iznāci, izreiz savrupmāju Mārupē pirki?

Bet ja nopietni, tad saku kā ir, ja brūkoša, tātad brūkoša. Vīramāte dzīvo identiskā hruščovenē, ļoti laba māja! Glīta un labi uzturēta, pat plānojums ok, sienas biezas, ventilācija ir. Bet tajā sludinājumā "kārtīga kāpņutelpa" acīmredzami ir domāts, ka bez bomžiem vnk. Bet viss pārējais tur ir itkā tā māja būtu tikko no Ukrainas teleportēta. Sienas katrā stāvā uzlauztas izlases kārtā un tad aizķēzītas kā nu kurš mācējis. Respektīvi stāvvadi ir sagraizīti pa gabaliņiem. Margām labāk nepieskarties, sagriezīsies kaut kur. Pati trepju telpa ne tikai remontu, pat otu ar krāsu nav redzējusi kopš būvniecības gada.

eseni
Nu bet tak neatbalsti tos landlordus, kas grib uzvàrīties! Tu vari izvèlèties, ko īrét un galu galá pat neīrét neko. Lai tas landlords maksà komunàlos raudádams pats, a tu dzīvo lepni savà īpašumā.

MazaisMurmulis

Leila.
Vissmiekligákais, ka neliels 2istabnieks jaunajā projektā, pierēķinot komunālo starpību, izmaksās tikpat cik īrēta hruščovka (kas iespējams gan ir labākā vietá). un te aprēķinos nav ņemti vērā "obligātie 20k" iekārtošanā

Leila.

eseni
Nē, apzinājos savas iespējas un dzīvoju 1istabā komunālajā dzīvoklī ar citiem studentiem. Un arī ar vīru dzīvoju sūdīgā vienītī, kad satikāmies. Ko darīt? Kad parādījās normāla alga, tad arī varējām atļauties izvēlēties.

MazaisMurmulis
Nav teikts. No apkārtējiem, kas dzīvo jaunajos projektos un jaunās privātmājās, nemaz tik lēti viss kopā nesanāk. Bet nu pagājušo ziemu nevar ņemt vērā, tad dārgs bija it viss.


MazaisMurmulis
Vissmiekligákais, ka neliels 2istabnieks jaunajā projektā, pierēķinot komunālo starpību, izmaksās tikpat cik īrēta hruščovka
Cik lieli tad, tavuprāt, ir komunālie maksājumi 2-istabu hruščovkā un 2-istabu ekonomklases jaunajā projektā - vasarā un ziemā?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437091