Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dilemma ar dzīvokļa izīrēšanu.

teite

MazaisMurmulis

Lauku puķe
Vecais no vecā un jaunais no jaunā atšķiras, un tu to zini ļoti labi. Pat hruškovkās rēķini var būt raibu raibie. Mani vairāk sajūsmina īres cipars + nevēlēšanās atkláti dalīties ar rēķiniem. Un ja 2 istabu plika īre hrušķovkā ir 450... emmm, tad 2istabu svaiga kredīta jaunā projekta plikie procenti ir par nieka 100eur mazāki. Nesaku, ka visiem jāpērk jaunie projekti, vnk tas ka reāli īrēt LV nav ekonomiski pamatots ilgtermiņa risinājums.

Ja par komunālajiem - 2ist hrušķovku nezinu, 3 istabu mazā "specprojektá" šoziem bija līdz 350, tas ļoti pieticīgi lietojot silto ūdeni ( 1-2 m3), turpat vasará pēdējais rēķins tagad ap 125. Silto ūdeni vasarā nelieto, jo ieslēdzas kosmosa cenas ( 25-35 eur/m3). Klāt elektrība... stabili 50eur ( bet nu tur var par tarifu plānu padiskutēt). Jaunais projekts 2ist ( platība protams ir mazāka, bet ne jau proporcionăli rēķiniem) - šovasar ap 100 ar visu elektrību iekļautu un atļaujoties lietot silto ūdeni arī vasarā. Laiks rādīs, kas būs šoziem.

Samael

Es varu padalīties ar statistiku (šīs vasaras komunālie rēķini bez elektrībām un gāzēm):

2 istabu lietuvietis ar lodžiju - 64 eiro;

3 istabu specprojekts ar lodžiju - 75 eiro.

Ūdeņus lieto abos.

Paraugies uz to veco sievieti pāri ielai.Tu nekad nebūsi tāda. Tu nekad nekļūsi veca,un tu nekad nemirsi.

Ok, bet atkal jau ko jūs skaitat komunālajos? Elektrība, gāze?

nmnmnnm

Samael
Pārsteidzoši maz, cik apsaimniekošanas maksa, mājas labā stāvoklī ar uzkrājumu?

Es varu salīdzināt mazos trijniekus, hruščovka un jaunais. Hruščovkā bija 119 +vēl gāze un elektrība (jūlijs). Jaunajā man īrniekiem 92€ ar visu tanī skaitā stāvvieta privātā (arī jūlijs).

eseni
Jaunajā man īrniekiem 92€ ar visu tanī skaitā stāvvieta privātā (arī jūlijs).
Izklausās neticami. Kas tev ir apsaimniekotājs un cik liela apsaimniekošanas maksa dzīvoklim, noliktavai un autostāvvietai?

no pieredzes, remonts mainoties irnieciem neizbegami, nolietota skata dēl (vai sliktāk). pratigi iekļaut kādā iemaksā līgumā.

pirms pārdot, 10 gadus izirejam 2-stabnieku Stirnu ielā, irniekus sameklējām vienas dienas laikā ss.

Mans jūlijs 2 istabu LT -58€ (neviens nedzīvo, ūdens 0);

2 istabu vecs jaunais projekts 84€ (iekšā arī ūdens 3+3 kubi, dzīvo cilvēki, bet nav ne maksas stāvvietas, ne liftu, ne kaut kādas īpašas ekstras).

Lauku puķe
Konkords apsaimnieko. Stāvvieta 3 eiro, bet noliktavai maksu dzirdu pirmo reizi. Reāli jau stāvvietas neviens apsaimniekotājs nekà neapsaimnieko, tā ir vnk naudas iekasēšanas pārdale uz tiem, kam ir vairāk. Nu, tāpat kā lielāks dzīvoklis maksā vairāk par to, ka viņam izraksta tos pašus rēķinus kā nabagam vienistabas dzīvoklī.

Papildināts 26.08.2023 14:21:

Bet vispār rēķini atkarīgi arī no mājas balsojuma, kā sadala maksājumus. Šobrīd jaunajā mājā mums viss uz kvm iet...vieniniekiem un divniekiem vnk leiputrija! Bet tas drīz mainīsies.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437091