Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dilemma ar dzīvokļa izīrēšanu.

teite

ko domājat par lumimajas.lv ?

Samael

Jazz_
Vienas guļamistabas dzīvoklis par 700 eiro mēnesī? Nē, paldies.

Paraugies uz to veco sievieti pāri ielai.Tu nekad nebūsi tāda. Tu nekad nekļūsi veca,un tu nekad nemirsi.

Ieliku, jo eseni te sūdzējās par īres maksām vecajos projektos

Jazz_
Zini, ne tik šaušalīga ir cena, cik vnk baisi ir tie dzīvokļi. Un vēl baisāks ir komunālo maksājumu cipars...

Tu esi gatavs tos 450€ īri maksāt, arī komunālos vilkt, bet tad vismaz civilizētos apstākļos tomēr gribētos par tādu cenu, ne? Īres dzīvokļu piedāvājums man šobrīd asociējas ar latviešu mantu ziedošanas tradīcijām -izmest žēl, tad nu noziedo Klasika ir mirušu babuļu apartamenti, ar visām sekcijām un padlaiku flīzēm.
Nē nu ok, varbūt man kaut kāds pa dzīvi pilnīgi nereāls burbulis gadījies, jo tādos apstākļos neviens nekad nav dzīvojis.

Nu nez, cepienu par īres cenām īsti nesaprotu - nekustāmo īpašumu īre šobrīd ir diezgan (ar dažiem izņēmumiem) balstīta uz pieprasījumu/piedāvājumu un ir tīri veselīga konkurence. Ja kāds grib izīrēt omes neremontētu dzīvokli, tad lai uzliek zemāku cenu un īrniekus atradīs, tie būs priecīgi, ka pa lētāku dabū. Ja uzliks par lielu īri - neatradīs īrniekus, ar varu jau neliek īrēt. Man tieši liekas labi, ka ir dažādas iespējas - gan vecie projekti, gan jaunie, remontēti/neremontēti, ar mēbelēm/bez.

Vienīgais - slēpt citas izmaksas (komunālos, etc) gan nevajadzētu, pašam izīrētājam tas radīs problēmas vēlāk.

Alija

Kā ir šobrīd ar pieprasījumu - piedāvājumu? Iepriekšējie īrnieki pēc 9 gadu dzīvošanas izvācās. Uztaisīju kosm. remontu, viss vienkārši, bet tīri un minimālistiski. Ieliku ss.lv un no nedaudzajiem zvaniem lielākā daļa ir sociālā dienesta klienti. Par viņiem maksāšot Rīgas Dome. Šo kontingentu negribu. No citiem interese maza.

Ielikšu Galerijā tekstu un bildes, var komentēt par optimālo cenu. Pēc tam info izņemšu.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Alija
Tikko izīrēju savu dzīvokli un radās secinājums- piedāvājums šobrīd ir lielāks kā pieprasījums.

Man arī ir vienkāršs dzīvoklis, vienkāršā mikrorajonā, cena mērena, drusku zem vidējā. Lielākā interese bija no melnādainiem studentiem (vai kas nu viņi ir), bet īsti negribu ielaisties, jo nezinu kādi viņi ir kā īrnieki.

Beigās izdevās izīrēt vietējiem studentiem. Bet nu tā, kā bija kādreiz, ka varēju izvēlēties sev īrnieku, tā šobrīd vairs nav,

Alija

segolena
rodas līdzīgs priekšstats. Nesen - tas ir augustā?

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Nē, tagad oktobrī.

Alija
Te no svara, cik istabas un kurā rajonā. Remonts normāls, tas nebūs šķērslis izīrēšanai

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437091