Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dilemma ar dzīvokļa izīrēšanu.

teite

Alija

Imantā. 2 izolētas istsbas

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Par 350 eiro/mēn. vajadzētu izīrēt ātri. Ja gribi vairāk, tad nu kā sanāks.

Alija

Neiet pat pa 300...

Vkar atnaca 3bērnu māte ar soc.dienesta lapu. Apskatīja un secināja, ka veļasmašīna 5kg par mazu un sienas skapim nav ielikta stanga. Nu vot negribu es tādus klientus, kam liekas, ka vinam viss pienākas. Naav grūti ielikt stangu, bet attieksme kretinē.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Alija
Izmaksas visam pieaug, līdz ar to arī īrnieki kļūst prasīgāki un apsver katru eiro un tā atbilstību saņemamajam pakalpojumam.

Ja dzīvoklis nav mēbelēts, tas daudziem ir liels mīnuss. Jauniem pāriem vai studentiem nav lieka tūkstoša, lai nopirktu gultu, skapi u.tml + iemaksātu drošības naudas un tekošās maksas.

Bet ir, kuri meklē tieši tukšu. Katram savs.

Alija
Tad vienkārši jāgaida, kaut kā neveiksmīgi sakritis laiks. Izīrēsi noteikti

Piedodiet, bet 350 eur par tādu "remontu" ir par daudz, pēc bildēm, man tas kvalificējas kā neremontēts. Mēs izīrējam par 320, bet tur mēbeles skaistas, iebūvējamie skapji plus normāla virtuve, kas atbilst mūsdienu prasībām, iebūvēta cepeškrāsns, trauķene. Un īrniekus vienmēr var izvēlēties, rindā stāv.

inna1986
Un īrniekus vienmēr var izvēlēties, rindā stāv.
Kad pēdējoreiz meklēji īrniekus?

Man ir pieredze no šī oktobra, nekādas rindas nestāv.

Teikā divistabnieku ar labu remontu un mēbelētu, renovētā mājā radi paņēma par 350€.

Ja cilvēki var maksāt 300€ par īri un vēl vismaz 200€ rēķinos, viņi nemeklē bez remonta. Tādu neremontētu un tukšu nekas labāks kā socdienesta kontingents arī nenāks skatīties.

Papildināts 26.10.2023 16:47:

segolena
Tikko septembrī meklēju īrniekus. Dienas laikā uzradās un vēl 2 rindā palika. Pie tam vēl diviem-trim, kas latviski ņipaņimaju možna paruski, atteicu uzreiz.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437091