Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dilemma ar dzīvokļa izīrēšanu.

teite

Alija

eseni
Tiešām izskatās noplucis un neremontēts?

Papildināts 26.10.2023 18:01:

Mebeles dzīvoklī nav viennozīmīgs pluss. Nupat meita izdomāja, ka grib īrēt pati un mērķtiecīgi meklēja dzīvokli bez mebelēm, jo svešā gultā gulēt negrib un viņai ir pašai savas mēbeles. Attiecīgi mans ideālais īrnieks ir ģimene, kurai ir sava iedzīve, nevis klejojoši tabori, kas migrē "налегке".

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Mani novērojumi - jā, pieprasījums ir samazinājies, man liekas, ka cilvēki cenšas nemainīt dzīvokļus, piedomā kā ietaupīt, ziema nāk, apkures cenas tomēr ļoti dažădas. Pāris potenciālie pēdējā brīdī pārdomāja, teica - ka esošais izīrētājs esot piedāvājis nedaudz nolaist īri un labăk stabila zināma vieta kā mainīt uz nezināmu. Esošie īrnieki arī mazāk mainās, tik tad, kad pārceļas ărpus Rīgas (šis arī pēdējos gados populări)

Nu ar normālu remontu dzīvokļu teju nav, kaut kādi 2000. gada jevroremonti. Tukša niša. Mēs visu nodrošinām, pat traukus, galda piederumus un katlus. Īrē pārsvarā jauni cilvēki, kam nekādu mantu nav. Normālas ģimenes ar bērniem un savām mēbelēm tomēr paņem hipotēku.

Ar labu remontu un lēti dzīvokļi ir maz, jo būsim godīgi, remonts maksā nevăji, ja aprēķinātu, pėc cik gadiem tas atmaksāsies, kad jau atkal bŭs nodzīvots un vajadzēs jaunu remontu....

inna1986
Normālas ģimenes ar bērniem un savām mēbelēm tomēr paņem hipotēku.

Situācijas ir visādas, ne visi var un galvenais, grib apkrauties ar kredītu.

Mebeles dzīvoklī nav viennozīmīgs pluss.

Nav gan. Vēl tagad atceros savus pirmos īrniekus, kas bija tik priecīgi ieraugot manu tukšo dzīvokli. Viņiem bija viss- sākot ar lampām un beidzot ar mēbelēm. Tikai nebija telpas, kur to visu likt.

Par sludinājumiem - man labāk patika potenciālie īrnieki, kas atsaucās uz sludinājumu, kas bija ielikts attiecīgā RĪgas rajona Facebook grupā.

Alija
Izskatās pašvaki. Nevar vismaz bildes pārtaisīt? Vannasistabā izlietnei nav krāns un pie zemes kaut kas dīvains. Lielajā istabā tajos "plauktos" kkādi dīvaini vadi utt. Tas viss atbaida. Gaitenī ieteiktu nepaslinkot un ielikt kkādu plauktu sistēmu tukšajā nišā (nomaskēs pie reizes atšķirīgo grīdu). Virtuvē uz plīts baiss katliņš un vadu mudžeklis. Tādas nianses ir pieņemamas tikai sociālajam kontingentam.

Papildināts 26.10.2023 21:03:

Li
Fb, cik esmu sekojusi līdzi, atsaucība ir tikai lētajiem piedāvājumiem. Ieliec tur ar īri 500-600€ un panesas. Tur sēž tādi plus mīnus miņimalkas saņēmēji, kam visi ar augstāku algu ir zagļi...

Papildināts 26.10.2023 21:16:

Alija
Ģimene ar iedzīvi un bērniem, bet bez mājas ir vai nu nelabvēlīga, vai rozā vienradzis. Pie tam ģimene nemeklēs divistabu dzīvokli. Divistabu dzīvoklis ir diviem studentiem (kam nekā nav) vai jaunam pārim (kam atkal jau nekā nav).
Tāpat saprotu sāpi par potenciālo īrnieku prasībām, bet bizness ir bizness. Ja gribas to naudu dabūt, ir jāpiedomā, kā klientu piesaistīt. Man parasti sanāk īrnieki vispār ne tādi kā plānots. Ir rezervē bērnu mēbeles noglabātas. Palīdzam iekārtoties, samainam pēc vajadzības mēbeles, istabas vietām, pat aizkarus!

Alija

Ģimene ar iedzīvi un bērniem, bet bez mājas ir vai nu nelabvēlīga, vai rozā vienradzis.
Man tur nupat daudzus gadus nodzīvoja viena zinātniskā institūta darbiniece ar vīru, kas kaut kāds menedžeris. Ievācās, kad meitiņām bija 2 un 3 gadi, tagad abām bija jau 10 - 12. Tagad ģimene nolēma ņemt kredītu. Mums bija ļoti laba sadarbība, ja jau tik ilgi dzīvoja. Vienradži.

Bet par ieteikumiem paldies. Uzmetu aci kritiskāk.

Man ir lielisks raksturs!
Vienkārši citiem ir vāji nervi.

Man ir identisks divistabnieks. Vienīgi man pat istabas ir senāk remontētas, vannasistaba labāka, virtuve it kā sliktāka, bet labāk izskatās, jo nav nekādu nosūcēju 90.to stilā un subjektīvi izskatās krietni labāk nekā tavējais. Es zinu, ka neprasīji interjera padomus, bet es arī pacenstos sakopt nesaprotamās lietas un vietas - ja pašam pierasts, grūti paskatīties ar svaigu aci. Teorētiski varbūt studentiem varētu, bet vai tu gribi studentus? Un paskaties līdzīgu dzīvokļu cenas tajā pašā rajonā. Istabas ir plus mīnus ok, studenti bieži piever acis uz virtuvi un vannasistabu.

Bet kopumā tas neizremontētais skats ir iemesls, kāpēc es neizīrēju. Tieši par to arī domāju - es gribētu normālu kontingentu, bet nezinu nevienu normālu cilvēku, kas gribētu par šāda tipa dzīvokli no savas kabatas (nevis sociālo) maksāt 300+komunālie. Kredīts tad ir lētāk. T.i. vismaz pats var pakāpeniski iebuldīties. Attiecīgi es domāju pārdot, pat ja saka, ka izīrējot ilgtermiņā es dabūtu vairāk, man kaut kā nevilina tā ņemtne.

Papildināts 26.10.2023 21:31:

Ā, tu raksti, ka tur dzīvoja ģimene. Nē, nu laimīgs gadījums. Ģimenei grūti savākties, saņemties un izvākties, tāpēc gan jau bija drusku iestrēguši. Es būtu mēģinājusi dzīvokli notirgot viņiem.

Sveikas cālenes. Varbūt kāda no jums izīrē 2 dzīvokli Rīgā. Rajoni Kengarags, Purvciems, Dārzciems, Plavnieki.Interesē ar izolētām istabām, īrētu divas strādājošas jaunietes. Ja ir kas piedāvājams, PM.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437091