Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dilemma ar dzīvokļa izīrēšanu.

teite

diena
Tas ko es gribēju pateikt, ir ja kādām lietām ir emocionāla vērtība, tad tās nevajag dod lietošanai īrniekiem.

nesaprotu
Izīrēšana vairs nav tik pievilcīgs nodarbošanās veids, kā kādreiz. Cenas īres īpašumiem neceļās vispār iepretīm cenām veikalos, piedāvājums dzīvokļiem ir lielāks nekā pieprasījums. par 5 tūkst eiro labākajā gadījumā var kosmētisko remontu uztaisīt un lēto virtuvi ielikt ja paši dara, kapitālais remonts 350-500 EUR kvadrātmetrā.

piedāvājums dzīvokļiem ir lielāks nekā pieprasījums.

Tas par Rīgu? Man divās citās pilsētās dzīvokļi- vienā (60km no Rīgas) divistabnieki iet uz izķeršanu (principā 2 dienu laikā paņem, ja maksa līdz 300eur un nav gluži psrs varianta iekārtojums, bet ar mēbelēm), otrā pilsētā (150km no Rīgas) vienistabnieki uz izķeršanu (arī pārdošana). Tur caur pazīstamajiem viss notiek. Publiski netiek izsludināta īre.

kolizejs
piedāvājums dzīvokļiem ir lielāks nekā pieprasījums.
Tas par Rīgu
Jā, Rīgā tā ir. Man pieredze identiska. Bet vēl pirms gadiem pieciem ar parastu vidusmēra dzīvokli bija cita situācija... varēja dienas laikā izīrēt. Vēl rinda sastājās.

Ārpus Rīgas laikam tā joprojām ir.

kolizejs
Es pirms gadiem 5 izīrēju dzīvokli - aizgāja dienas laikā, un vēl 5-6 cilvēki bija, kas gatavi paņemt, ja īrnieks atsakās. Pirms gada izīrēju šo pašu dzīvokli, vieta tā pati, stāvoklis tas pats, cena tā pati, bet pagāja gandrīz 2 nedēļas līdz atradās īrnieks.

Itkā jau īrniekus atrast var, bet nu tā pašķidri izskatās šobrīd.

saulespuke121
Starpība ir cik, 4 gadi. Nevis situācija pašķidra, bet prasības mainījušās. Māja renovēta? Remonts jauns? Mēbeles mūsdienīgas? Rēķini zemi?

eseni
Tu domā, ka vidusmēra studentam (nu kas visbiežāk ir parastu dzīvokļu īrnieks) baigi no svara, kas ar jumtu darās? Diez vai.

segolena
Nezinu kas skaitās vidusmēra, bet radu jaunieši, kas tikko no kojām, vot tieši renovētu māju meklēja, lai nav grausts ar eiroremontu, un lai nav rēķini kosmiski. Jā, ilgāk jāpameklē bija, bet atrada. Ja 30-40 gadnieki, kas padlaikos auguši, uz estētisko skatās rezervēti, tad jaunieši, ja vien nav galīgi no maznodrošinātajiem nākuši, tomēr savu dzīves telpu vēlas redzēt estētisku.

eseni
Mana pieredze ar jauniešiem ir tāda, ka galvenais ir īres cena. Estētiskais otrā plānā.

eseni
Ar tām prasībām parasti tā, kā tās visiem sākumā ir augstas, bet kad uzzina cik kas izmaksā, tad prasības kļūst krietni piezemētākas.

No tiem kas skatījušies par jumta stāvokli vēl neviens nebija jautājis. Pa lielam katram cilvēkam ir savs budžets, ko viņi var atļauties, rajons kurš tuvu darba/ mācibu vietai un tad arī skatās kas ir labākais ko es šajā cenu kategorijā varu dabūt. Visi grib lai viss ir jauns un smuks, tikai tā rocība bieži vien tāda ka nevar to atļauties.

saulespuke121
Cik tad izmaksā padlaiku mājā dzīvoklis ar kosmētisko remontu?

Jo nu labs dzīvoklis ir sākot ar 150k + padsmit tk iekārtošanai. Tad īre ir 800€ mēnesī. Loģiski, ka parastā māja ar parastu, palietotu iekārtojumu ir ~800/3, ne? Bet 90% izīrētāju grib vismaz 350€, pie tam vēl nodokļus nemaksāt. Nu un rēķini ziemā ir vēl 250€ tādā mājā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437091