Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Apavi skolā iekštelpās

any

Ar kādiem apaviem jūsējie staigā pa skolu un cik veci? Neatceros, kādā vecumā lielākā sāks staigāt tikai ar botēm/kedām. Mazākā tagad ies 4.klasē un arī jau paziņoja, ka pa skolu grib staigāt kedās. Pagājušā gadā vēl ar zandalēm. Tiem bērniem nav grūti visu dienu botēs? Protams, ārtelpās citas, skolā pārvelk, uz sportu vēl citas, bet tomēr es šito nesaprotu.

Pirmās 3 klasītes meita staigāja pa skolu Crocs sandalēs. Nu jau trešo gadu pārgājusi uz botām/kedām,jo tā staigājot visa klase! Ko nu es tur varu iebilst! Bērns jau labāk zin kā viņam labāk,gan apavu ērtības ziņā,gan,lai veiksmīgāk spētu iekļauties klases kolektīvā. Es tur iekšā nejaucos! Ne jau man,kā mammai lielākā dienas daļa jāpavada skolas vidē

Kāpostgalva

Tās kedas arī dažādas. Ir jau arī vieglākas, "elpojošākas".

Viss panākams - kamēr vēl acīs skatās,Viss iespējams - kamēr vēl vārdā sauc.(I.Z.)

Сергей Жадан: ...и поэтому все, чего ты боишься, как оно ни зовется,
тебя не касается, пока не начнется.

Katram savs

Botas (puikam) no pirmās klases. Tā kā zeķes sandalēs nevelk, un ziemā bez zeķēm nesataigā, tātad, atliek slēgtie apavi. Tak visādi elpojošie varianti pieejami.

Kā teica manējie,kad bija mazāki-sandalēs staigā tikai pirmklasnieki!

Papildināts 20.08.2023 18:05:

Ērti,droši vien,ir,bet tā smaka garderobē... Bet sandales vilkt pat vasarās jau sen neviens nav pierunājams- tas neesot stilīgi! Un viss!

Papildināts 20.08.2023 18:08:

Bet ,teikšu godīgi- tās zilās,zaļās,strīpainās un CAURĀS zeķes sandalēs skolasbērniem izskatās BRIESMĪGI! Tad jau labāk kedās!

Indza

Mazākā tagad ies 4.klasē
Manējā arī. Paziņojusi vēl neko nav, bet zandales droši vien arī vairs negribēs vilkt, tā ka jādomā ir, un ar steigu. Viņai vēl tā problēma, ka ortopēdiskā zole jāliek iekšā. Droši vien skatīsimies atkal Skechers virzienā, laba pieredze ar tiem.

The punishment sometimes don't seem to fit the crime.

Nekad nav vilkuši sandales, tikai botiņas - gan puika, gan māsa. Dēls (6.klase) pagājušajā gadā atteicās no maiņas apaviem vispār, jo nestilā esot pārvilkt un tas aizņemot tik šausmīgi daudz laika - ja nav sniega, tad augstās botas, ja kupenas - Timberland dzeltenie zābji (skolā vēss, plus vadājam ar auto). Nekas nesmird.

Kāpēc jāvelk sandales skolā? Mana ies 3.klasē, pērku Next melnās skolas kurpes ar siksniņu. Nupat nopirku ar atlaidēm šim gadam.

Arī nesaprotu sandaļu nepieciešamību!

Jūs pašas darbos arī visu gadu sandalēs staigājat?

Sniegoga1
Šitas būtu ok, bet vajag tieši botas.

kolizejs
es čībās staigātu

Papildināts 22.08.2023 13:53:

Jā, piekrītu, ka vajag elpojošas, bet grib tādas, kas neelpo.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18437121