pensionārs ar podziņtelefonu

lauvux

Slēdza lauvux: "Visgudrajām un varošajām cālenēm "neaptēstos" pensionārus nesaprast. Nez kā gan viņas tik gudras un talantīgas izaugušas, muļķu paaudzes radītas un audzinātas ...".

A ko tur domāt par pensionāriem lai tie ietaupa 20 eur uz rēķinu spmaksu un izdruku mēnesī?

Ja tev gribas par pensionāriem domāt pa velti - apsveicama rīcība.

Ja pensionārs neproducēja bērnus kas saspaidīs podziņas kā vajag - kurš ta vainīgs?

Tu - jo tevi tas uztrauc.

Tad nu risini savu problēmu.


malacis

lauvux
beidz aizd.. visas tēmas! Eja kaifot par savu rusņu tālāk!

Vispār jau poponda taisnību saka. Un kāds sakars ar rusņu? Var jau pakalpojumu sniedzējs īpaši neapdāvinātiem ar tehnoloģijām nedraudzējošamies klientiem speciālu servisu organizēt - nu speciāls darbinieks uz mājām braukā un visu izdara vai ar roku rakstītu papīra korespondenci uztur.. Bet kas par to visu maksās? Pārējie klienti?

lauvux

malacis
Ceru, ka nekad nebūsi veca un nespējīga!

ATKĀRTOJU ĪPAŠI TUPIEM - AR SAVIEM RADIEM TIEKU GALĀ, PALĪDZU IESPĒJU ROBEŽĀS, BET, IEDOMĀJIETIES, IR VECĪŠI, KURIEM TUVUMĀ VAI VISPĀR TO RADU NAV, KO LAI VIņI DARA?

un valstij un pakalpjumu sniedzējiem pie d..as, galvenais nokāst vēl no tiem nabaga cilvēkiem lieku naudu par papīra rēkinu sūtīšanu (nav mans gadījums, bet zinu, ka ir tādi) un telefoniski notirgot kaut kādu sūdu, vai, piem., likt laukos ūdeni noziņot elektroniski. Un ja datora vai gudrā telefona nav, jo neprot ar to rīkoties, maksāt visas mājas rēķinu?

Visām tām, kas te gudri izsakās par stulbajiem un neaptēstajiem penžiem, ieteiktu padomāt, ka jebkurā vecumā pēc traumas vai slimības vari kļūt par dārzeni, kas vairs neko nejēdz tehnoloģijās un nespēj neko jaunu apgūt!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18437151